Świece sojowe to świetna alternatywa dla standardowych świeczek. Są nie tylko ładniejsze, ale też palą się do dwóch razy dłużej. Nie zawierają sztucznych dodatków i posiadają knot bawełniany w naturalnym kolorze, co eliminuje konieczność jego malowania.
  1. Wyjątkowe kompozycje zapachowe

  2. Świece sojowe na każdą okazję

  3. Ręcznie tkana fouta

Dla osób, które preferują naturalne rozwiązania, dodatkowym argumentem przemawiającym za wybraniem takich świec jest fakt, że są całkowicie wegańskie. Tym samym nie są szkodliwe dla zdrowia, nawet przy wielogodzinnym paleniu.

Wyjątkowe kompozycje zapachowe

Specjaliści odpowiedzialni za to, aby świece sojowe miały jak najlepszy zapach spędzają dziesiątki, a nawet setki godzin na dobieraniu odpowiednich składników. Dzięki temu klient decydujący się na te świece zapachowe zyskuje pewność, że każdy ze składników został dokładnie sprawdzony i odpowiednio pasuje do całej kompozycji. Dodatkowo świeci naturalne zapewniają odpowiednią głębie oraz trwałość zapachu, dzięki czemu sprawdzą się przy każdej okazji.

Świece sojowe na każdą okazję

Zarówno czas spędzany w gronie przyjaciół, spotkanie z ukochaną osobą jak i relaks w pojedynkę po ciężkim dniu pracy staną się bardziej wyjątkowe, gdy w tle zapali się świece wegańskie. Stylowe opakowanie i świetny design świecy sprawiają, że jest to również idealna propozycja prezentu dla znajomych i rodziny. Bogata oferta zapachów, na którą składają się takie propozycje jak Green Passion, Into the Woods czy Love Elixir z pewnością spodoba się nawet najbardziej wymagającym klientom. Wspomniane świece naturalne dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach, a zamawiając je w sklepie internetowym można dodatkowo liczyć na różne promocje.

Ręcznie tkana fouta

Świetnym uzupełnieniem dla wolnego czasu spędzanego przy naturalnych świecach jest relaks z kocem fouta. Te ręcznie robione koce mogą być również wykorzystywane jako chusty oraz ręczniki, ale tak naprawdę najlepiej sprawdzają się jako dodatek do ciepłej kawy lub herbaty i ulubionej książki. Dzięki nim długie i chłodne wieczory staną się bardziej przytulne. Połączenie fouty ze świecą zapachową stworzy natomiast zestaw, któremu nikt  się nie oprze. Zamiast więc tracić czas na szukanie prezentu dla bliskich osób i ryzykować, że kupi się coś nietrafionego, warto sięgnąć po taką propozycję. Z pełną ofertą fout można zapoznać się na stronie sklepu, który oferuje również świece wegańskie oraz oryginalne bransoletki. Po osiągnięciu określonej kwoty zamówienia można również skorzystać z opcji darmowej wysyłki.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

Wagańskie sklepy

Wersja do druku