Mężczyźni lubią praktyczne prezenty. Jednocześnie, choć rzadko się do tego przyznają, lubią gadżety. Chcesz dać mu na Mikołajki coś, co na pewno go ucieszy? Podaruj mu upominek z serii fajnych gadżetów.

Brelok do kluczy

Niby nic, mała rzecz, a ileż radości! Oczywiście, jeśli to nie będzie byle breloczek ze sklepu typu „Wszystko po 2 złote”, ale prawdziwy, elegancki, skórzany brelok do kluczy. Taki, który pozwoli się ładnie złożyć, nie zajmie dużo miejsca w kieszeni i zatrzyma klucze w swoim wnętrzu. Nikt nie lubi, gdy klucze wbijają mu się w nogę. Stylowy brelok to jeden z najpraktyczniejszych pomysłów na prezent na mikołajki dla chłopaka.

Podstawka kuchenna pod tablet

Czasy niby się zmieniły, ale nawyki nie bardzo. Nadal przeciętny mężczyzna lubi sobie po pracy usiąść i poczytać… no może nie gazetę. Teraz jej funkcję pełni tablet. Jego dodatkową zaletą (poza niewielką wagą i codzienną aktualizacją wiadomości) jest możliwość oglądania video. W takim wypadku podstawka pod tablet jest dokładnie tym, czego potrzebuje mężczyzna. No bo ile czasu można trzymać tablet w ręce?

Pojemnik na słodycze

Mężczyźni uwielbiają słodycze, choć niechętnie się do tego przyznają. Właśnie dlatego trzymają je schowane tak głęboko, że czasem nawet sami zapominają, gdzie je zachomikowali. Pojemnik na słodycze, który można bez fałszywego wstydu ustawić na blacie kuchennym (bo też wcale nie wygląda jak pojemnik na słodycze) pozwoli im mieć ulubione przysmaki pod ręką, jednocześnie udawać, że w ich domu wcale nie ma słodyczy.

Ramka na zdjęcia

Mężczyzna bardzo chętnie postawi sobie na biurku zdjęcie swojej kobiety, pod warunkiem, że będzie miał ramkę. A przecież wcale nie tak łatwo ją kupić, trzeba się dobrze zastanowić, sprawdzić dostępne opcje, wybrać rozmiar, kolor, wzór… Wbrew pozorom męskie zakupy nie przebiegają szybko i łatwo. Jeśli kobieta chce, by ukochany miał jej zdjęcie, musi po prostu sama oprawić je w ramkę i mu podarować.

Pudełko na prezerwatywę

Prezent równie intymny, co zabawny. I co najważniejsze – może nieść ze sobą różnorakie przesłania, od „kochanie, jeszcze nie pora na dziecko” do „może pora zrobić kolejny krok?” Taki prezent można wręczyć mężczyźnie, którego kobieta dobrze zna i wie, że ma on na tyle dużo poczucia humoru, że nie poczuje się dotknięty. Oczywiście poza owym pudełkiem przydałby się jakiś drugi „prawdziwy” prezent na Mikołajki.

Pudełko na krawaty

Każdy szanujący się mężczyzna ma ich w szafie co najmniej kilka. I prawie każdy ma problem z ich przechowywaniem. Powieszone gdzieś między koszulami i marynarkami gniotą się, trudno odnaleźć ten właściwy. Stylowe pudełko na krawaty z dwunastoma przegródkami i przezroczystą przykrywką jest genialnym w swej prostocie rozwiązaniem męskich problemów z utrzymaniem porządku w garderobie. Gdyby zabrakło krawatów, pudełko można wykorzystać na spinki do mankietów czy choćby skarpety.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

Ile kalorii ma bajaderka

Wersja do druku