Dla najmłodszych najlepszą zabawką jest ta, która odpowiada na ich potrzeby. A te bywają przecież różne, choć większość maluchów tęskni za pięknymi maskotkami, które można przytulać, bawić się w zaaranżowany dom, stworzyć najbliższego przyjaciela. Dlatego niezmiennie to lalki są najczęściej wybieranymi prezentami, a coraz częściej w modzie są miękkie i kolorowe materiałowe propozycje, które zachwycają i dają cały szereg różnych wrażeń. Popularnością cieszą się lalki metoo, które  w doskonały sposób nawiązują do tradycji i są pewnego rodzaju powrotem do zabawek z czasów dzieciństwa rodziców.
Lalka, która wraca do źródeł
Popularność lalki metoo zawdzięczają przede wszystkim tęsknocie dzieci do zabawek, do których można się przytulić, są piękne i przyjemne w dotyku. W pewien sposób jest to odejście od plastikowych lalek, robotów, bobasów, które na pewno nie sprawdzały się jako przytulanki, a jedynie był doskonałą podstawą do zabawy w świat dorosłych. Dziecięca wyobraźnia jest tak nieograniczona, że z założenia da się pogodzić funkcję zabawki oraz przyjemnej w dotyku przytulanki, z którą można odpocząć, pobawić się w dom, przebierać. Lalki metoo są kolorowe i niezwykle oryginalne, mają rączki i nóżki, a oczka i charakterystyczne uszy przykuwają uwagę i sprawiają, że i dzieci, i rodzice kochają tę zabawkę od pierwszego wejrzenia.
Cały świat metoo
Gama laleczek metoo oraz towarzyszących im gadżetom i dodatkom jest bardzo bogata. Z całej palety można wybrać modele, które śpią, uśmiechają się lub też są bardzo skupione. Dzięki temu możemy dopasować odpowiednią lalkę do każdego dziecka – jego charakteru, stylu zabawy czy też konkretnych potrzeb czy na przykład zabaw sytuacyjnych. Dlatego właśnie maluchy tak chętnie kolekcjonują lalki metoo, tworząc całe rodziny czy też grupy przyjaciół. Przede wszystkim jednak kultowe maskotki przykuwają uwagę elementami humorystycznymi, które nadają im indywidualne cechy. Wśród tych ulubionych przez dzieci są długie królicze uszy czy też niewielkie rogi, a wszystko w delikatnych kolorach oraz ciekawych kontrastach. Nie chodzi przecież o to, by odwzorować realną postać, lecz by dać pole do działania wyobraźni, pobudzać, wspierać, inspirować, a to najważniejsze zalety dobrej i rozwijającej zabawki. Lalki metoo to również świat najlepszych wartości oraz bezpieczne rozwiązanie dla każdego dziecka. Poza tym ten rodzaj przytulanki ma jeszcze jedną bardzo ważną zaletę – staje się niezwykle oryginalną dekoracją pokoju. W wielu przestrzeniach maluchów siedzą obok siebie na półkach i podkreślają wnętrza dedykowane najmłodszym.

Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku