Przynajmniej raz w roku przychodzi taki czas, kiedy zapominamy o wszystkich mało istotnych rzeczach. Siadamy przy stole pełnym pysznych potraw i skupiamy się na najbliższych osobach. Gdyby się głębiej zastanowić, można zacząć zastanawiać się „co według mnie oznacza określenie bliska osoba”? Kogo tak naprawdę mogę tak nazwać?


Na kogoś takiego możesz zawsze liczyć, nieważne co by się wydarzyło. Zawsze będzie chętna ci pomóc i nie zawiedzie twojego zaufania. Kiedy masz doła dzwonisz do Niej i zawsze znajdzie dla Ciebie czas, aby porozmawiać na najtrudniejsze tematy. Ktoś taki znacząco różni się od osoby znajomej. Może to być najbliższa rodzina, kolega, czy partner. Generalnie każdy kogo jesteśmy w stanie nazwać swoim przyjacielem.

Jeśli w Naszym życiu znajdują się prawdziwi przyjaciele warto w okresie świątecznym o Nich pamiętać i podarować upominek. Na pewno taki gest sprawi Im wiele radości. Jak zaskoczyć bliską Nam osobę? Przedstawiamy kilka słodkich pomysłów na prezenty na święta.

 

Wyjątkowy prezent na święta

Jeśli ktoś jest dla Nas wyjątkowy to warto podarować Mu równie wyjątkowy prezent. Nie musi to być nic wymyślnego. Najlepiej sprawdza się prostota! Świąteczne opakowanie kryjące jedną, ręcznie robioną pralinkę to oryginalny pomysł, aby podziękować drugiej osobie za to, że jest. Natomiast słodki czekoladowy miś idealnie sprawdzi się, żeby wywołać pogodę na twarzy Partnerki, a prześliczny reniferek z najlepszej mlecznej czekolady doskonale nada się jako dodatek do większego prezentu. Możesz również podarować coś gustownego. Rozważ pięknie opakowane pralinki w świątecznym kartoniku.

 

Czekoladowy zestaw świąteczny

Co w sytuacji, gdy chcemy, żeby nasza choinka z prezentami była atrakcyjniejsza, robimy prezenty zbiorowe lub chcemy podarować jak najwięcej słodkości jednej osobie i nie mamy pomysłu na zaskakujące opakowanie świąteczne? Pomyślmy.. Święty Mikołaj używa wielki worek na prezenty. Warto wykorzystać Jego patent i wszystkie słodkości związać w filcowym woreczku, którego nie trzeba dodatkowo owijać papierem ozdobnym. Kolejnym interesującym sposobem spakowania słodyczy jest drewniana skrzyneczka wyłożona siankiem, które nadaje jej świąteczny charakter. Taki prezent pod choinką na pewno będzie wzbudzał ciekawość, aż do zakończenia kolacji wigilijnej. Chyba, że ktoś nie wytrzyma i zajrzy do środka wcześniej?

 

 

 

 

Pyszności oblane czekoladą

Owoce najczęściej spożywane są w okresie letnim, kiedy w ciepłe dni chcemy dostarczyć do organizmu dodatkowe płyny i witaminy. Ale jest pewien sposób, aby równie często spożywać je zimą. Wyobraź sobie winogrona lub morele nasączone likierem, oblane mleczną czekoladą. Mm… Aż chce się spróbować coś takiego prawda? Sprezentuj komuś winogrona nasączone Amaretto. Wyjątkowy smakołyk zapakowany jest w elegancką tubę ze złotą banderolą i świąteczną grafiką. Taki prezent na święta na pewno umili zimowe wieczory.

 


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku