Dziś chcę się z Wami podzielić moją relacją z ostatniego Sylwestra, który spędziłem w ośrodku w Alpina Sport w Muszynie. Opinie na temat imprezy były fantastyczne – dlatego postanowiłem napisać na szerszym forum – Alpina Sport – to świetne miejsce na spędzenie końcówki roku!


Niech żyje bal! Alpina Sport Sylwester
Opinie gości po Sylwestrze były znakomite. Można się z nimi zapoznać, wpisując w wyszukiwarkę słowa - alpina sport forum. Na świetne relacje z imprezy złożyło się kilka istotnych czynników. Jednym z nich była świetna luźna atmosfera stworzona przez samych gości. Ważną kwestią było też przywitanie każdego z gości tradycyjnymi potrawami i śliwowicą. Gospodarz pokazał nam się w ludowym stroju, z czym spotkałem się po raz pierwszy. Była to bardzo fajna inicjatywa. Od razu poczuliśmy się jak lokalsi. 
Ważny był też dobór odpowiedniej muzyki, puszczanej przez DJ-a. Muzyka była dobierana pod preferencje gości. Bawili się i starzy i młodzi. Co jakiś czas na stół wjeżdżały gorące posiłki, między innymi ciepłe paszteciki i barszcz – klasyka polskich przyjęć. Dobrą opcją dla rodzin z dziećmi był kinderbal, czyli specjalna przestrzeń wydzielona dla maluchów, którymi opiekowała się wyznaczona do tego animatorka zabaw.  Impreza potrwała do 3 nad ranem. Drugiego dnia wszyscy odsypiali szaloną noc.
Na uwagę zasługiwała także logistyka – na gości pod samym ośrodkiem czekał parking zamykany na noc oraz parking zastępczy. Dzięki temu każdy z gości miał gdzie zaparkować swoje auto.

Niesamowity Sylwester w Alpina Sport w Muszynie
Każdego dnia organizatorzy oferowali swoim gościom bezpłatny dowóz i przywóz na stok narciarski (Szczawnik) w dogodnych godzinach. Bus kursował co 15 minut z parkingu ośrodka pod sam wyciąg. To było świetne rozwiązanie, bardzo dogodne szczególnie dla rodzin z dziećmi, których było sporo. Na miejscu była siłownia i gorąca sauna, dzięki którym można było zażyć trochę relaksu. 
Przed zabawą sylwestrową organizator zapraszał nas do domku grillowego, gdzie każdy z gości mógł skosztować regionalnej kwaśnicy oraz bigosu. Na kilka minut przed Nowym Rokiem złożyliśmy sobie życzenia i wyszliśmy na zewnątrz. Puściliśmy też lampiony do nieba. 
Goście po Sylwestrze w Alpinie chętnie wyrażają swoje pozytywne opinie na forum… Ba – nawet wracają do Muszyny na obozy letnie - tenisowe i przygodowe. Chętnie wysyłają swoje dzieci na zielone szkoły. Więcej informacji warto przeczytać na stronie internetowej https://www.alpinasport.pl/.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

Ile kalorii ma bigos
Legginsy na si?ownie

Wersja do druku