Kolekcja Finion marki Villeroy & Boch to seria, która może poszczycić się wieloma nagrodami. Czym się charakteryzuje? Co wpływa na jej tak dużą popularność? Dlaczego warto ją mieć? 


Nowoczesność w pełnym tego słowa znaczeniu

Finion to wysokiej jakości meble łazienkowe oraz ceramika. Wanny, umywalki, miski WC, bidety czy szafki podumywalkowe pozwalają w sposób komfortowy i zarazem modny wyposażyć wnętrze, uzupełniając je o stylowe dodatki, jak lustra. Mając w zanadrzu tak bogaty i zarazem różnorodny asortyment, nie będzie trudnością zaprojektowanie łazienki, która nie tylko sprosta naszym wysublimowanym oczekiwaniom, ale również zapewni funkcjonalne i praktyczne wykorzystanie. To, co łączy kolekcję Finion Villeroy & Boch to przede wszystkim minimalistyczne wzornictwo, tak chętnie wykorzystywane we współczesnych projektach łazienek. Jednak to nie tylko estetyka zasługuje na podkreślenie, ale również wykorzystanie inteligentnych rozwiązań, które sprawią, że domowe wnętrze będzie piękne i użytkowe.

Czynniki charakterystyczne wyróżniające kolekcję produktów

Na pierwszy plan wysuwa się elegancki design. Wystarczy bowiem spojrzeć na eleganckie umywalki, aby szybko przekonać się o słuszności tej tezy. Wykonane z innowacyjnych materiałów, które z jednej strony zapewniają niezwykłą wytrzymałość i odporność na uszkodzenia, z drugiej zaś stylowy wygląd. Dopełnieniem łazienkowego wyposażenia są bezrantowe, łatwe w utrzymaniu czystości miski ustępowe oraz bidety. W kolekcji Finion Villeroy & Boch znajdują się również majestatyczne, wolnostojące wanny, które wprowadzą w zachwyt niejednego sceptyka. To, co w szczególności przemawia za ich designerskim charakterem to niewątpliwie możliwość otoczenia dekoracyjnym pierścieniem zewnętrznym. A w tym zakresie producent daje nam nieograniczony wybór spośród ponad 200 odcieni. Uzupełniając ją o meble modułowe, lustra i oświetlenie właściwe, zaprojektowanie łazienki niczym z katalogu wnętrzarskiego, będzie prostsze niż kiedykolwiek!

Meble łazienkowe i unikatowe oświetlenie

Finion Villeroy & Boch to nie tylko ceramika, ale również gustowne meble modułowe, dostępne w 11 kolorach do wyboru. Producent doskonale zdaje sobie sprawę, jak różne są oczekiwania klientów, dlatego swoje propozycje kieruje zarówno w stronę pasjonatów klasycznego, jak nowoczesnego wzornictwa. Jeśli stawiasz na tradycję, fronty w kolorze drewna, złota lub w odcieniach słońca będą stanowiły najlepsze rozwiązanie. Z kolei wielbiciele nowoczesności mają do wyboru meble w niezwykle modnym, białym i szarym kolorze. Meble z kolekcji Finion to nie tylko styl i funkcjonalność, ale również wygoda, u której podstaw leżą inteligentne rozwiązania. Bezprzewodowa ładowarka do smartfonów wbudowana w szafkę lub regał, a może system nagłaśniający w wannie lub lusterku? Brzmi nieprawdopodobnie, a jednak okazuje się możliwe. Pomysłowość marki Villeroy & Boch zadowoli najbardziej wymagających klientów, dla których pokój kąpielowy ma spełniać wszystkie, czasem najbardziej zaskakujące potrzeby.

Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

Ile kalorii ma kiwi
Cera nastolatk?w

Wersja do druku