Dodatkowy zastrzyk gotówki przyda się chyba każdemu z nas. Na przyjemności – nowy ciuch, markowe perfumy, nowy komplet porcelany, wyjście do teatru czy romantyczny weekend w górach. Z drugiej strony pieniądze zawsze przydadzą się na niespodziewane wydatki – wizytę u dentysty, okulisty czy nowy tornister dla dziecka, a w sezonie zimowym na zapas węgla.

Skąd wziąć dodatkowe pieniądze?

Najlepszym rozwiązaniem będzie podjęcie pracy dodatkowej – do wyboru jest kilkanaście opcji, które z pewnością znajdą swoich amatorów. Można sprzątać biurowce, robić komuś zakupy, opiekować się dziećmi, osobami starszymi lub niepełnosprawnymi, można rozwozić jedzenie czy dorabiać na zmywaku w restauracji. To znane i często powielane propozycje, które pozwolą Ci nieco dorobić do rodzinnego budżetu. Z drugiej strony praca dodatkowa ma ten minus, że mimo wszystko jest dość absorbująca – wymaga dużego nakładu czasu i mobilności, ponieważ nierzadko trzeba dojechać w określone miejsce.

A może praca w domu?

Tak, to świetne rozwiązanie, które z pewnością docenią młode mamy czy kobiety w ciąży, które z jednej strony faktycznie mają nieco więcej czasu, a drugiej ze zrozumiałych względów wolą przebywać w domu. Tę opcję preferuje wielu domatorów – najczęściej i najchętniej wybieraną formą zarobkowania w tym przypadku jest praca konsultantki znanej marki kosmetycznej, np. AVON.

Praca dodatkowa w AVON a zarobki

AVON to zajęcie dodatkowe, dzięki któremu osiągniesz niezależność, a jednocześnie nie będziesz zobowiązana żadnymi normami czy rygorami. Plusem są atrakcyjne zarobki, które mogą osiągnąć nawet kilkaset złotych miesięcznie – w ten sposób świetnie podreperujesz Twój rodzinny budżet i uda Ci się nieco zaoszczędzić w skali roku.  Zarobki konsultantki mogą być naprawdę wysokie, a nakład pracy jest wyjątkowo niski – zajmiesz się sprzedażą kosmetyków i markowych produktów, czerpiąc zysk na prowizji. Aby spróbować swoich sił w AVON, zarejestruj się przez stronę internetową https://AVON.zarejestrujemycie.pl i zacznij swoją wielką przygodę.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

Zosta? konsultantk? Avon

Wersja do druku