Wiele osób szuka pracy dorywczej, aby dorobić do budżetu domowego. Jedną z opcji jest sprzedaż produktów kosmetycznych, które cieszą się dużą popularnością na rynku. Czym dokładnie zajmuje się konsultantka Avon?
Sprzedaż kosmetyków znanej marki to dobry sposób na podreperowanie budżetu domowego. Dołączając do grona konsultantek Avon, samodzielnie wybierasz godziny pracy, dzięki czemu możesz połączyć to zajęcie z pracą na etacie. Jak się za to zabrać?

Jak zostać konsultantką Avon?

Jeśli chcesz zasilić swój budżet domowy o dodatkowe środki, zostań konsultantką Avon. Jak się za to zabrać? To bardzo proste. Wystarczy odwiedzić stronę https://avonkosmetyki.pl/ i wypełnić formularz rejestracyjny. Od razu zostanie Ci przydzielony opiekun sprzedażowy, który odpowie na wszystkie Twoje pytania, prześle wszelkie niezbędne materiały i wesprze Cię w początkach Twojej przygody z Avon. Dołączając do strefy konsultantki Avon, znajdziesz odpowiedź na najczęściej zadawane pytania i zaczniesz rozwijać swoją sprzedaż, a być może w przyszłości sama zostaniesz liderem sprzedaży i staniesz się wsparciem dla nowych konsultantek.

Jakie korzyści ma nowa konsultantka Avon?

Do zadań konsultantki należy sprzedaż kosmetyków Avon. Można je sprzedawać na przykład swoim znajomym, przekazując im aktualny katalog przy okazji codziennych spotkań. Zamawiając kosmetyki Avon w niskich cenach, sprzedajesz je po cenach katalogowych, a różnica jest Twoim zarobkiem. Założenie konta konsultantki to już 15% rabatu, niezależnie od wielkości zamówienia. Im większa wartość zamówienia, tym większy rabat. Może on wynieść nawet 40%. Zostając konsultantką, możesz też korzystać z akcji specjalnych, gdzie znajdziesz promocje nawet do 70% oraz dodatkowe nagrody i prezenty. Zawsze otrzymujesz też pakiet próbek, które możesz wręczyć swoim klientkom, aby zachęcić je do zakupów. Już kilka stałych klientek może zapewnić Ci regularny dochód nawet do kilkuset złotych z katalogu Avon.
Dużą zaletą pracy konsultantki jest możliwość samodzielnego kształtowania godzin pracy i łączenia tego zajęcia z pracą etatową lub wychowywaniem dzieci. Katalog Avon możesz pokazywać przy okazji załatwiania codziennych spraw czy spotkań towarzyskich, więc zyskujesz szansę na zarobek bez nadmiernego wysiłku. Avon nie stawia przed Tobą żadnych wymagań, nie masz też planu sprzedaży do zrealizowania – Twoja sprzedaż i zarobki zależą wyłącznie od Ciebie. Jednak im więcej sprzedaż, tym większe bonusy uzyskasz, a w konsekwencji możesz zostać liderem własnego zespołu, co zapewni Ci jeszcze większe zarobki i rozwój zawodowy.

Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku