Sezon letni obfituje w cały szereg okazji do rodzinnych i przyjacielskich spotkań. To właśnie na ten okres planowane są śluby czy chrzciny, a przyjazna aura sprawia, że wiele z tych uroczystości odbywa się w plenerach. Poszukiwane odpowiedniej kreacji jest oczywiście wypadkową i rangi uroczystości, i naszych preferencji, ale warto nie zapominać o odświętnym ubiorze dla naszego dziecka. Kolekcje z malani.pl sprawią, że będzie się ono czuło wyjątkowo i doceni uroczystość danej chwili


Stylizacje dla młodej damy

Wiosenne i letnie kreacje dla dziewczynek z https://malani.pl/12-dziewczynka pozwalają stworzyć ciekawe zestawy na każdą okazję. Poza gatunkowo świetnymi materiałami i przyjaznymi krojami sukienki, bluzki czy spódnice zachwycają pięknymi kolorami i sprawiają, że nasze dziecko w ważnej chwili będzie wyglądać zachwycająco, a dodatkowo będzie się czuć bardzo wygodnie. Odpowiednie ciuchy muszą zapewnić swobodę ruchów i dlatego właśnie najlepiej sprawdzają się bawełniane bluzeczki, tuniki, sukienki, koszule oraz dzianinowe sweterki. Niezwykle modne są bufiaste rękawy, dodatki tiulu oraz ciekawe aplikacje i wzory – przede wszystkim kwiatowe. W kolekcjach dominują kolory pastelowe szarości, różu i beżu, czyli najmodniejsze obecnie zestawienia.

 

Jak ubrać małego gentlemana na imprezę?

Wiele mam wie, że o ile z dziewczynkami i ich strojami zazwyczaj nie ma problemu, to chłopcy nie są tak skorzy do ubierania się w galowe stroje. Warto więc wybierać spośród propozycji https://malani.pl/13-chlopiec takie rozwiązania, które zapewnia wygodę, pozwolą na niczym nieskrępowaną zabawę, a z drugiej strony będą świetnie wyglądać. Wyjątkowych charakter chwili podkreślą modne koszule, sweterki czy kamizelki oraz oczywiście spodnie lub stylowe krótkie spodenki. W kolorystyce dominują szarości, granat i zielenie i błękity. Taka stylizacja pozwoli zaspokoić potrzeby aktywnego dziecka, a również oczekiwania rodziców, którzy chcą, by wszyscy w tym akurat momencie wyglądali adekwatnie do sytuacji.

 

 


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku