Kwiaty to najlepszy pomysł na prezent, dzięki któremu możemy znakomicie wyrazić nasze uczucia oraz intencje. Ich piękny zapach oraz atrakcyjny wygląd sprawią, że obdarowana nimi osoba poczuje się naprawdę wyjątkowo oraz będzie mogła cieszyć się wyjątkowym podarunkiem. Cięte kwiaty posiadają jednak jedną zasadniczą wadę – są mało trwałe i zbyt szybko tracą swoje właściwości ozdobne, zwłaszcza latem. Jeśli szczególnie zależy nam na podarowaniu wyjątkowego i zarazem trwałego prezentu kwiatowego, warto natomiast postawić na nowoczesny flower box. Czym jest flower box i dlaczego stanowi lepszą alternatywę do zwykłych ciętych kwiatów?

Flower box czyli trwałe róże w ozdobnym pudełku

Flower box najczęściej tworzy się z ciętych róż. Te wyjątkowe kwiaty o niepowtarzalnym wyglądzie i silnym zapachu są także jednymi z najbardziej lubianych i najchętniej wybieranych kwiatów, które wręczamy wyłącznie na specjalne okazje dla osób bliskich naszemu sercu.

Cięte róże podarowane w formie tradycyjnej wiązanki są jednak mało trwałe, co sprawia, że możemy cieszyć nasze oczy ich wyjątkowym wyglądem przez najwyżej kilka dni. Zdecydowanie lepiej, jeśli chodzi o trwałość, sytuacja wygląda w przypadku efektownych flower boxów, w których róże zachowują świeżość nawet przez dwa tygodnie od momentu wręczenia.

Zupełnie wyjątkowe pod względem trwałości są natomiast tzw. wieczne róże, które zebrane we flower boxie mogą cieszyć nas swoim pięknym oraz świeżym wyglądem nawet przez dwa lata!

Dlaczego warto podarować oryginalny flower box?

Flower box to nowość na polskim rynku, która przywędrowała do nas z Zachodu Europy. Jego zaletą jest nie tylko większa trwałość kwiatów, ale także bezproblemowość w ich przechowywaniu. O róże w pudełku nie musimy bowiem praktycznie wcale dbać – nie ma potrzeby regularnej wymiany wody, przycinania końcówek ani szukania dla kwiatów odpowiedniego wazonu. Flower box od razu po wręczeniu może bowiem zostać ustawiony w dowolnym miejscu oraz codziennie cieszyć nasze oczy swoim oryginalnym oraz niezwykle efektownym wyglądem.

Po uschnięciu kwiatów pudełko z flower boxa, które wykonuje się w wysokiej jakości materiałów, możemy natomiast zachować na pamiątkę i wykorzystać je np. do przechowywania innych bliskich naszemu sercu przedmiotów. Wszystko to sprawia, że flower box to fantastyczny pomysł na prezent zwłaszcza dla wymagających osób, które nade wszystko cenią sobie oryginalne oraz ekskluzywne podarunki.

Wybierz swój flower box i wyraź swoje uczucia!

Flower boxy występują w różnych wariantach. Różnią się między sobą nie tylko samym kolorem umieszczonych w nich kwiatów, ale także barwą oraz kształtem pudełek. To my decydujemy więc, czy na wybraną okazję lepiej sprawdzą się białe róże symbolizujące czyste intencje, wrażliwość oraz niewinność, czy też wolimy wręczyć klasyczne czerwone kwiaty oznaczające miłość, pasję i zaufanie.

Kolor wybranych przez nas kwiatów świetnie podkreśli także sam wygląd pudełka, którego barwę możemy np. dopasować do kolorystyki wnętrza obdarowywanej osoby lub jej gustu. Wszystko po to, aby podarowany przez nas flower box z RoseDuChateau.com sprawił jeszcze więcej radości oraz wzbudzał pozytywne emocje w każdej osobie, która go zobaczy.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku