Zmagasz się z niechcianym tłuszczem? Męczy Cię ciągła dieta, która nie przynosi rezultatów? Mamy na to sposób. Krolipoliza jest tym czego szukasz!

Czym jest kriolipoliza?

Krolipoliza jest zabiegiem bezinwazyjnym z obszaru medycyny estetycznej. Zabiegi te powodują znaczny spadek objętości tłuszczu w skórze. Proces redukcji tkanki tłuszczowej zachodzi dzięki zastosowaniu niskich temperatur, dzięki którym osiągamy efekt lipolizy, czyli rozpadu komórek tłuszczowych. Komórki poddane działaniu niskich temperatur krystalizują się, a następnie są w naturalny sposób usuwane z organizmu na drodze procesów metabolicznych, dlatego też pierwsze efekty możemy zobaczyć kilka dni po zabiegu, natomiast pożądany efekt może być osiągnięty dopiero kilka tygodni po nim. Kriolipoliza przeprowadzana jest przy użyciu specjalistycznych urządzeń, które generują temperaturę od 5 do -10 stopni Celsiusza. Do skóry pacjenta przystawia się dopasowany do miejsca zabiegowego aplikator, który osiąga temperaturę, która jest dopasowana indywidualnie do potrzeb pacjenta. Efekty zabiegu są zależne od wielu czynników np. sprawności układu limfatycznego, przyjmowania leków oraz stosowania się do zaleceń po zabiegowych.

Dla kogo dedykowany jest zabieg?

Zabieg kriolipolizy jest dla osób, które walczą z tłuszczem i wszelkie próby stosowania diety czy ćwiczeń nie przyniosły pożądanego efektu. Nie może być traktowany jako zastępstwo wszelkich prób odchudzania, jest jedynie elementem uzupełniającym cały proceder. Najskuteczniejszy jest przy redukcji tkanki tłuszczowej, której nie można spalić mimo wysiłku i diety. Szczególnie polecany dla osób posiadających nadmiar tkanki tłuszczowej w okolicach między innymi ud, łydek, pośladków, ramion lub brzucha. Jak każdy zabieg posiada on swoje przeciwwskazania. Kriolipoliza nie jest polecana osobom chorującym na cukrzycę, z problemami układu krążenia oraz wątrobowymi, kobietom w ciąży, karmiących piersią, przechodzących menstruację jak i osób po przeszczepach, operacjach oraz posiadających duże blizny i rany pooperacyjne.

Czym wyróżnia się kriolipoliza drugiej generacji?

Najnowszym odkryciem jest przełomowa technologia ZLipo, która efektowniej działa w walce z niechcianym tłuszczem. Wysoce innowacyjne urządzenie do kriolipolizy ZLipo posiada nowatorskie metody przeprowadzania zabiegu kriolipolizy. Skraca czas oczekiwania na efekty do miesiąca. Zwiększa procent traconego tłuszczu do 40%. Nowoczesne aplikatory posiadają naturalne krzywizny, dzięki czemu lepiej dopasowują się do ludzkiego ciała. W pierwszej i trzeciej fazie zastosowany został system PlusComfort, który powoduje, że zabieg jest bardziej komfortowy. W ostatniej fazie wykonuje masaż drenujący, który zmniejsza ryzyko wystąpienia siniaków, obrzęków i krwiaków. Zabieg przebiega na podobnych zasadach jak kriolipoliza, jednak w przypadku II generacji bezpośrednio po zabiegu zalecane jest użycie fali uderzeniowej ZWavePro, która ma za zadnie rozbicie większej ilości adipocytów w fazie zamrożenia, co powoduje wzrost skuteczności o 50%, podniesienie temperatury tkanek, które uruchamia proces dotlenienia i ukrwienia oraz uelastycznienie skóry w okolicach zabiegowych. Po zabiegu rozpoczyna się proces usuwania obumarłych komórek z organizmu poprzez standardowy proces metabolizmu.

Urządzenie do kriolipolizy II generacji

Sprzęt ZLipo posiada 3 rodzaje aplikatorów zabiegowych mrożąco-zasysających, które są odpowiednio dostosowane do rozmiaru miejsca zabiegowego (S-small, M-medium, L-large). Urządzenie daje możliwość wykorzystania pulsującego ssania, które zwiększa komfort i skuteczność zabiegu oraz poprawia metabolizm. Intensywność zabiegu może być regulowana, dzięki dziesięciu poziomom, które mogą być swobodnie zmieniane w pierwszej fazie zabiegu bez konieczności przerywania go. Zastosowano w nim innowacyjne i najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, które wspomagają sprawne i skuteczne przeprowadzenie kriolipolizy. Szczegółowe informacje na temat urządzenia dostępne są na stronie internetowej www.zlipo.com.pl.Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

redukcja t?uszczu

Wersja do druku