Od dłuższego czasu bezskutecznie szukasz miłości i wciąż zastanawiasz się jak znaleźć drugą połówkę? Zobacz co zrobić, aby przyciągnąć do siebie prawdziwą miłość.

Niestety osoby szukające miłości często nie zdają sobie sprawy z wielu czynników powodujących, że druga połówka nadal pozostaje poza ich zasięgiem. Zobacz co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na znalezienie prawdziwej miłości.


Jak zwiększyć swoje szanse miłość – praktyczne porady dla singli:

Pozytywne nastawienie

Nie od dziś wiadomo, że negatywne nastawienie pociąga za sobą lawinę nieprzychylnych doświadczeń. Właśnie dlatego pozytywne nastawienie do świata jest niezwykle ważne w codziennym życiu. Dobre czyny i radosne myśli potrafią przyciągnąć całą masę fantastycznych zdarzeń i nieprawdopodobnych zbiegów okoliczności. Ponadto warto pamiętać, że z naburmuszoną miną nikogo nie zachęcimy do nawiązania lub utrzymania jakichkolwiek kontaktów z nami.

Nic na siłę

Osoby próbujące znaleźć miłość za wszelką cenę, często otrzymują skutek zupełnie odwrotny do zamierzonego. Mówi się, że wszechświat nie lubi desperatów - i coś w tym jest. Aby znaleźć miłość należy nieco wyluzować. Spokojne podejście do relacji damsko-męskich pozytywnie wpłynie nie tylko na nasze myśli, ale także na zachowanie co z pewnością zwiększy nasze szanse na znalezienie drugiej połówki.

Zadbaj o siebie

Nie warto się oszukiwać, w wielu przypadkach wygląd gra istotną rolę. Patrząc pod kątem ewolucji zauważamy, że instynktownie szukamy osób atrakcyjnych i zrównoważonych - czyli takich, które są w stanie zdobyć zasoby i zadbać o rodzinę. Jeśli zastanawiamy się więc jak zwiększyć swoje szanse na miłość, to powinniśmy przede wszystkim zadbać o swoją aparycję. Schludna fryzura, zadbana twarz, zdrowe ciało oraz nienaganna higiena osobista mają ogromny wpływ na rezultaty poszukiwania prawdziwej miłości.

Pokaż się światu

Chowając się w swoim własnym domu zmniejszamy swoje szanse na znalezienie miłości niemalże do zera. Kiedy już zmienimy swoje nastawienie życia i podejście do ludzi, a także kiedy odpowiednio o siebie zadbamy, pora wyjść do ludzi. Aby pokazać się światu warto zacząć spotykać się ze znajomymi na domówkach czy w różnych miejscach publicznych do. Ochoczo nawiązuj kontakty, a także wymieniaj się numerem telefonów z nowymi przyjaciółmi oraz utrzymuj z nimi kontakt w mediach społecznościowych. Nikt nie ludzi towarzyskich dzikusów bojących się nawiązywać jakiekolwiek kontakty, za to otwartość na nowe znajomości zawsze jest mile widziana.

Nie czekaj i weź sprawy w swoje ręce

Porzuć przestarzałe konwenanse i postaw na nowoczesne rozwiązania. W wielu przypadkach warto samodzielnie wychodzić z inicjatywą spotkania czy też rozmowy. Wzięcie spraw w swoje ręce to także zakładanie kont na portalach randkowych. A aby nie czekać w nieskończoność na miłość warto zacząć działać od razu. Jak to zrobić? Najlepszym rozwiązaniem są szybkie randki, w których uczestnictwo znacznie zwiększa nasze szanse na błyskawiczne znalezienie miłości! Informacje o szybkich randkach znajdziemy na stronie speed-dates.pl.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

Jak zachować się na randce
moda na randk

Wersja do druku