Codziennie organizujesz sobie jedzenie w pracy i chcesz poprawić swoje nawyki żywieniowe? Pragniesz porzucić niekoniecznie dobre przyzwyczajenia w tej kwestii, ale nie masz popmysłu na ciekawe, zdrowe i bogate w odpowiednie składniki posiłki? Koniecznie skorzystaj z naszych inspiracji. Przekonaj się, że jedzenie do pracy nie musi być nudne, a jego przygotowanie wcale nie wymaga sporo czasu! Korzystaj z najnowszych możliwości, odkrywaj nowe smaki i delektuj się zdrową dietą każdego dnia!

Tradycyjna kanapka w ulepszonej formie

Kto z nas nie jadł kanapek w pracy? To chyba najczęstszy i jednocześnie najbardziej znienawidzony pomysł na posiłek podczas przerwy obiadowej. Jeśli kanapka do tej pory kojarzyła Ci się z nudą i brakiem oryginalności, przekonaj się do nowoczesnych rozwiązań. Nie masz rano czasu na jej przygotowanie? Zrób to wieczorem i poświęć zaledwie 5 minut na skomponowanie ciekawej przekąski. Do tradycyjnych kanapek z szynką zawsze dobieraj oryginalne dodatki. Warzywa sezonowe, miks sałat czy różnego rodzaju sosy to tylko niektóre z propozycji. Możesz również eksperymentować, dodając do chleba jajka sadzone, łososia z kremowym serkiem czy nawet kotleta. Naucz się robić pyszne, szybkie i przede wszystkim zdrowe kanapki. Zrezygnuj z gotowych propozycji, daj upust swojej fantazji i pożegnaj nudne kanapki w pracy!

Catering pudełkowy dla wymagających

Jeśli podczas przerwy w pracy preferujesz bardziej obfite i urozmaicone posiłki, wykorzystaj catering dietetyczny. To świetne rozwiązanie dla osób, które chcą przejść na skuteczną, zdrową i niewymagającą przygotowywania specjalnych posiłków dietę. Na czym to polega? Codziennie dostajesz pod wskazany wcześniej adres kompozycję posiłków na cały dzień. Śniadanie, drugie śniadanie, obiad, kolacja i podwieczorek - każdy z tych posiłków jest skomponowany przez specjalistów, zgodnie z Twoim zapotrzebowaniem. Częstotliwość posiłków, ich kaloryczność czy rodzaje zależy od Ciebie.

Zamawiając catering pudełkowy zyskujesz:

  • oszczędność czasu,
  • oryginalne i przede wszystkim zdrowe posiłki na każdy dzień,
  • ciekawe przekąski i dietę bez wyrzeczeń,
  • profesjonalnie dobrane menu pod względem składników i kalorii

Codzienne posiłki w formie diety pudełkowej są również opcją dla najbardziej wygodnych. Zamawiając tego typu dietę na dany okres możesz zupełnie zapomnieć o codziennych zakupach i myśleniu o menu dla całej rodziny. Wypróbuj koniecznie!

Zawsze mile widziana sałatka

Równie dobrą opcją dla mniej leniwych i jednocześnie świetną alternatywą dla kanapek, są sałatki do pracy. Ich przygotowanie nie zajmie Ci wiele czasu, a większość składników masz zawsze pod ręką. Wszelkiego rodzaju sałata, warzywa, mięso czy dodatki w postaci sezamu, słonecznika, pestek dyni czy żurawiny - to zdrowa opcja i ciekawy pomysł na posiłek w pracy. Pożegnaj wszelkie niezdrowe przekąski. Zaopatrz się w pojemne pudełko na sałatkę i przekonaj się, że to dobre rozwiązanie na przerwę obiadową!


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

Ile kalorii mają anchois kalorie

Wersja do druku