Klapki są znanym obuwiem letnim. Obecnie jednak mają one o wiele więcej zastosowań. Trendy wskazują, że klapki mogą być wykorzystywane nie tylko podczas wyjazdów terenowych, ale także jako obuwie do chodzenia po mieście i nie tylko. Wybierając tego typu uniwersalne buty warto zwracać uwagę na kilka elementów.

Klapki nie tylko standardowe

 

Według obecnych trendów w modzie model klapek, który będzie obowiązywał w tym sezonie nawiązuje raczej do typowych kapci. Choć jak podkreśla blogerka Zouza.pl nie jest to zbyt kobiecy wzór, to jednak wiele osób ucieszy się, że modne buty będą jednocześnie najwygodniejszymi. Klapki tego typu mogą być wykonane z różnych materiałów, zarówno bardziej ozdobnych - złotych i błyszczących, jak i ze zwykłego zamszu.

 

Tego typu klapki nie są jedynym obowiązującym trendem. Modne będą również bardziej ozdobne wersje na obcasie. Takie wzory z pewnością spodobają się osobom ceniącym różnorodność. Proponowane są wersje kolorowe z różnorodnymi elementami. Takie buty mogą stanowić główną ozdobę całkiem zwykłego stroju.

 

Klapki jako element stroju

 

Najnowsze trendy w modzie są doskonałą okazją dla osób, które lubią nietypowe kompozycje w stroju. Wzorzyste klapki mogą być samodzielnym elementem ubioru, jak i być częścią przemyślanej całości. W tym sezonie będzie można łączyć elementy pochodzące z różnych kultur - dozwolone są wszelkie połączenia, na przykład afrykańskich ozdób z typowymi elementami meksykańskiego stroju. Jeśli ktoś nie lubi tego typu zabawy modą, może zdecydować się na bardziej klasyczne klapki i standardowe zestawienia. Istotne jest tylko to, by wprowadzić klapki jako nowy element wakacyjnego stroju na co dzień i nie tylko. Wśród proponowanych modeli bez trudu można znaleźć bardziej klasyczne, jak i bardziej sportowe obuwie.


Porad zakupowych szukaj na https://www.bomi.pl/ - najświeższe testy, rankingi i promocje ze sklepów!

Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


DRUKUJ