Coraz bardziej popularne staje się przygotowywanie zdjęć w formie fotoksiążki, projektowanie kalendarzy czy też wywoływanie odbitek i wkładanie ich do tradycyjnych albumów. Wynika to z tego, że wolimy oglądać fotografie zatrzymane w pewnej klasycznej formie. To jest zdecydowanie przyjemniejsze niż wyświetlanie ich na ekranie telewizora lub też udostępnianie w mediach społecznościowych. Warto pamiętać, że w przestrzeni Internetu czy też na dyskach komputerowych taka ilość zdjęć, jakie robimy, po prostu ginie. Warto więc je zachować, by cieszyć się nimi wraz z www.fotoget.pl.


Urlop w książce

Coraz częściej podróżujemy do egzotycznych krajów. Nawet decydujemy się na wyprawy poza listę ofert biur podróży, a wspomnienia dalszych i bliższych wycieczek namiętnie uwieczniamy w pamięci telefonów lub też aparatów. To doskonały pomysł na wakacje lub też zimowy wypoczynek, a każde z wypraw to ogrom nowej energii, ciekawych wrażeń, innych doznań chociażby kulturowych lub kulinarnych. Nie wszystkie daje się zamknąć w zdjęciu, ale ono o wszystkim może opowiedzieć. Dostępność najnowszych technologii, ciekawe aplikacje i dostęp do sieci w niemalże każdym miejscu na ziemi sprawiają, że chętnie się tymi wspomnieniami dzielimy ze znajomymi i rodziną. Dobrze jest poza tym utrwalić je w formie proponowanej przez www.sklep.fotosmart.com.pl, która zachęci do oglądania, pokazywania innym, wspólnego spędzania czasu.

Jak zrobić to samemu?

Co prawda fotoksiążka jest w pewnej swojej formie całkowicie zamknięta, nie możemy przekładać dowolnie zdjęć jak w tradycyjnym albumie czy też nie zmienimy podpisów, ale w zamian za to daje nam niesamowitą mniej lub bardziej ekskluzywną formę, którą dowolnie możemy kształtować począwszy od wyboru formaty, rodzaju okładki i papieru aż po całą zawartość. W zależności od jakości zdjęć można je układać na stronie w różnych wielkościach, pod różnymi kątami, dodając do nich ramki, grafiki, emotikony czy też zabawne chmurki z podpisami. Wszystko tak naprawdę zależy od naszej kreatywności. Jest również tyle miejsca, ile zechcemy na tekst. Wszystko w układzie książki jest zależne tylko i wyłącznie od pomysłu, a wszystkich czynności projektowych dokonujemy na www.fotosmart.com.pl w intuicyjnej aplikacji. Książka dotrze do nas kurierem, więc to idealny pomysł dla wszystkich tych, którzy cenią swój czas tak samo jak wspomnienia. Taka książka rewelacyjnie wygląda na półce, jest świetnym prezentem na przykład dla rodziców jako podziękowanie za pomoc przy organizacji wesela czy też dla dziadków z okazji ich święta.
 


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku