Oglądając filmy akcji zawsze zazdrościłeś głównym bohaterom dostępu do nowoczesnych sprzętów szpiegowskich? Te czasy już się skończyły. Dziś kamery szpiegowskie marki Xblitz sprawiają, że możemy poczuć się jak tajny agent we własnym domu.
fot. https://xblitz.pl

Wbrew pozorom kamery i inne akcesoria szpiegowskie bardzo często trafiają do koszyków zarówno profesjonalnych detektywów, jak i przeciętnych Kowalskich, będących w tej kwestii amatorami. Powód? Chęć zabawy, zaspokojenie ciekawości lub też poszukiwanie niecodziennych sposobów zdobycia niezbitych dowodów obciążających lub uniewinniających inne osoby. Wraz z biegiem lat i rozwojem technologii, kiedyś dużych wymiarów sprzęty, zostały obecnie zmniejszone do rozmiarów tak małych, że umożliwiają one zamontowanie ich w przedmiotach codziennego użytku. Dzięki temu mamy możliwość zakupu kamer szpiegowskich ukrytych w breloku, długopisie czy też zegarku.

Zafunduj sobie drugą parę oczu

Kamery przeznaczone dla celów szpiegowskich umożliwiają rejestrację materiału wideo bez względu na to, gdzie w danym momencie się znajdujemy. Dyskretne zamontowanie ich w niewzbudzających uwagi przedmiotach uchroni nas od niechcianych podejrzeń innych osób, zwiększając tym samym szanse na zdobycie istotnego dla nas materiału. Co więcej, trwałe baterie, w które zostały wyposażone kamery szpiegowskie, gwarantują długi czas ich działania, równający się często kilkugodzinnemu nagrywaniu. W przypadku zaopatrzenia sprzętu w system WIFI, istnieje możliwość zdalnego sterowania sprzętem przez internet oraz odtwarzania materiału w czasie rzeczywistym.

I Ty możesz poczuć się jak tajny agent

Kamery szpiegowskie i inne tego typu gadżety zazwyczaj kojarzą nam się z profesjonalnymi detektywami, którzy do tej pory jako jedyni zajmowali się tym zawodowo. Ograniczony dostęp do tego rodzaju sprzętu był głównie spowodowany jego wysoką ceną. Obecnie nie potrzebujemy dużych nakładów finansowych oraz niczyjej pomocy, aby poczuć się jak tajny agent we własnym domu. Wystarczy, że zaopatrzymy się w niezawodne i niezwykle poręczne artykuły szpiegowskie, a następnie przykładowo zostawimy długopis z zamontowaną mini kamerą na czyimś biurku, aby bez jakichkolwiek podejrzeń nagrać istotny dla nas materiał filmowy.

Szpiegowskie rozwiązania w sam raz na Androida

Jeśli umieszczanie kamer czy podsłuchów w przedmiotach codziennego użytku to nadal niewystarczająca frajda, z pewnością wszystkich miłośników nowoczesnych rozwiązań ucieszy fakt, że również nasze telefony mogą zamienić się w kamerę szpiegowską. Umożliwiają to darmowe aplikacje mobilne dedykowane telefonom z oprogramowaniem Android, np. ‘Telefon szpieg’ czy ‘Ukryte kamery szpiegowskie’, które stanowią doskonałe dopełnienie wyposażenia każdego tajnego agenta.

XXI wiek sprawił, że gadżety szpiegowskie przestały być zarezerwowane tylko i wyłącznie dla bohaterów filmów akcji czy profesjonalnych detektywów i stały się ogólnodostępne. Dzięki temu zyskaliśmy możliwość, aby w nieskomplikowany sposób nie tylko podnieść poziom naszych zabaw, ale również zdobywać istotne materiały i potrzebne dowody. Należy jednak pamiętać, że mimo, iż kamery szpiegowskie są w Polsce legalne, a ich zakup całkowicie zgodny z prawem, to ich użytkowanie niesie za sobą odpowiedzialność, o której powinniśmy pamiętać, a co za tym idzie - używać tego typu sprzętu rozsądnie i z głową.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

Herbata w czasie ci??y

Wersja do druku