Zakup prezentu dla dziecka na urodziny lub święta to nie lada wyzwanie zarówno dla rodziców jak i pozostałych członków rodziny zaproszonych na uroczystość. Czasami trzeba się mocno natrudzić, aby znaleźć zabawkę, której dziecko nie ma jeszcze w swojej kolekcji i której otrzymanie sprawi mu prawdziwą frajdę. W innych sytuacjach trzeba dwoić się i troić, żeby odwrócić uwagę malucha od zabawki, której z różnych przyczyn nie może mieć. Oto 3 propozycje ciekawych i bezpiecznych pomysłów na prezent dla dziecka.


Wózek dla lalek
Wózek dla lalek to idealny prezent dla dziewczynki posiadającej już swoją wymarzoną lalkę. Na rynku znajdziesz szeroki wybór wózków dla lalek znanych marek – Simba, Smoby, Zapf Creation, dostosowanych do wieku i wzrostu dziecka oraz rozmiaru lalki (np. tutaj https://brykacze.pl/wozki-dla-lalek-23). Wbrew pozorom wózki do zabawy wykonane są z najlepszej jakości tworzyć i tkanin, mają doskonale wyprofilowane kółka, więc dobrze prowadzą się podczas spaceru po pokoju, jak i po ogrodzie czy podwórku. W przypadku uczących się chodzić maluszków, stabilny i bezpieczny wózek będzie dodatkowym oparciem podczas stawiania pierwszych kroków.

Zabawki zdalnie sterowane
Zdalnie sterowane samochody i pojazdy znakomicie sprawdzą się jako prezent dla chłopca. Same jeżdżą, biegają, latają lub się toczą, przynosząc frajdę dziecku i jego rodzicom. Maluch posiadający kilka tego typu zabawek w swojej kolekcji może zorganizować wyścigi i zaangażować do zabawy całą rodzinę. Zabawkami można bawić się na każdym podłożu, nie tylko w domu, ale również na podwórku. Zdalnie sterowane samochody bez zarzutu radzą sobie z nierównościami terenu i pokonują niewielkie przeszkody. Ciekawe propozycje zdalnie sterowanych zabawek znajdziesz tutaj: https://brykacze.pl/zabawki-zdalnie-sterowane-32.

Warsztaty i narzędzia
Jeśli zauważyłeś, że Twoje dziecko jest na etapie czerpania przyjemności z majsterkowania, a jego idolem jest Bob Budowniczy to możesz być pewien, że nic go tak nie ucieszy jak dobrze wyposażony warsztat lub skrzynka z narzędziami (duży wybór akcesoriów jest np. tutaj: https://brykacze.pl/zabawki-warsztaty-i-narzedzia-24). Maluch będzie mógł wbijać gwoździe, ciąć piłą oraz odkręcać i dokręcać śrubki przy zachowaniu wszystkich zasad bezpieczeństwa i bez ryzyka, że podczas zabawy stanie mu się krzywda. Dobrze wyposażone warsztaty, wykonane z wysokiej jakości materiałów zapewnią fantastyczną zabawę na długie godziny.

 

 


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

Tablice manipulacyjne
hotel SPA

Wersja do druku