Parawan może być świetnym dodatkiem w wystroju mieszkania. Zmieści się także na małej przestrzeni i ożywi wnętrze.

Zastosowanie parawanów
Parawan sprawdzi się doskonale zarówno w małym jak i większym mieszkaniu. Może on posłużyć zarówno jako ozdoba, przykrywająca nieciekawie wyglądającą ścianę, jak też jako ścianka, oddzielająca od siebie pomieszczenia.
Na stronie www.feeby.pl zobaczyć można wiele wzorów parawanów, przedstawiających zarówno pejzaże, martwą naturę jak i nawet abstrakcyjne motywy. Dlatego też, taki parawan może świetnie sprawdzić się zamiast obrazów na ścianach. 
Parawan spełni swoją funkcję w sypialni, zastępując na przykład zagłówek łóżka, czy też wydzielając kącik dla dziecka. Ponieważ parawany są całkiem wysokie, świetnie sprawdzą się do oddzielenia dwóch przestrzeni. Można je wykorzystać, żeby nieco odseparować kuchnię od jadalni, czy przestrzeń w której śpimy od reszty mieszkania, jeśli do dyspozycji mamy niewielkich rozmarów kawalerkę. Parawany Feeby, dostępne są w różnych wersjach - trzy, cztero a nawet pięcioczęściowej. 

Jak dobrać parawan
Dobierając parawan, warto dobrze przemyśleć wzory na jakie się decydujemy. Mitem jest, że parawany nie pasują do nowoczesnych wnętrz. Abstrakcyjne, "malarskie" wzory świetnie sprawdzą się w zestawieniu z designerskimi meblami o geometrycznych kształtach. Istotna jest również kolorystyka. Jeśli wnętrze utrzymane jest na przykład w jednolitych kolorach, brązach, bieli czy szarościach, idealnie pasować do niego może nawet najbardziej jaskrawy, wzorzysty parawan. Z kolei w pokoju dziecięcym, wybrać można wesoły wzór, przedstawiający na przykład zwierzęta czy morski krajobraz. Ten ostatni wpasuje się również we wnętrza, utrzymane w popularnej ostatnio marynistycznej stylistyce. Dobierając parawan, powinniśmy się także zastanowić nad sposobem jego użytkowania i w zależności od tego, zdecydować się na konkretny rozmiar. Przydatną funkcją parawanów takich jak te firmy Feeby jest też ich obrotowość - obrotowe zawiasy dają możliwość lepszego ustawienia ich w każdym pomieszczeniu.

Parawan może być idealnym uzupełnieniem wystroju mieszkania, nadając mu świeżości i oryginalności. Jest ozdobą, która nie dość, że dekoruje mieszkanie, spełnia jeszcze ważną funkcję użytkową.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

Ile ?yje szczur
ekspres do kawy

Wersja do druku