Podoba ci się pewien przystojniak i chciałabyś, aby on zwariował na Twoim punkcie? A może jesteś w związku, ale pragniesz, by mężczyzna twojego życia jeszcze bardziej cię kochał, a przy tym po prostu szalał, kiedy tylko się do niego zbliżysz? Sprawdziliśmy, jak to zrobić!

Poniżej znajdziesz listę przetestowanych na facetach trików, po których oni po prostu wariują na punkcie kobiet, zakochują się bez pamięci i są w stanie zrobić dla nich wszystko. Jesteś gotowa na miłosną rewolucję w swoim życiu? No to zaczynamy!

  • Zwracaj się do niego po imieniu i często dotykaj, a możesz być pewna, że to nie będzie tylko miłość platoniczna, on po prostu będzie cię pragnął. Nie wiemy, dlaczego, ale dźwięk jego imienia w twoich ustach oraz delikatny, niby przypadkowy dotyk sprawiają, że na jego plecach pojawią się ciarki, a on nie będzie w stanie myśleć o niczym innym, tylko o Tobie.

  • Bądź odrobinę tajemnicza, tak by każdego dnia mógł odkrywać Cię na nowo. Nie mów mu od razu wszystkiego ani nie spowiadaj się z każdej rzeczy, którą zrobiłaś w ciągu dnia. Bądź zagadką, trzymaj go na dystans i spraw, że sam będzie chciał wiedzieć o Tobie coraz więcej.

  • Mów mu komplementy – po prostu! Każdy je lubi, faceci też! Miłe słowa i pochwały sprawiają, że jego ego jest połechtane. Co więcej zmobilizuje go to do dalszego działania, tak by udowodnić ci, że się nie mylisz co do jego osoby.

  • Podarowuj mu drobne upominki specjalnie dla niego. Prezent dla chłopaka nie musi być czymś wielkim czy drogim. Wystarczy, że zapamiętasz co lubi robić albo czego potrzebuje, a będzie ci wdzięczny do końca życia. Ucieszy go także fakt, że słuchasz co mówi i liczysz się z jego zdaniem.

  • Spójrz czasami w stronę innego faceta, on będzie szalał za Tobą i z zazdrości o ciebie.

  • Bądź niezależna, ale nie uparta. Pokaż mu, że świetnie sobie radzisz, ale jeśli wiesz, że on zrobi coś lepiej niż ty daj mu się wykazać i nie wchodź w jego rolę. Dobry obiad i urządzanie sypialni to twoja działka, ale zmianę koła w samochodzie możesz pozostawić jemu – zrobi to dobrze i poczuje się potrzebny.

  • Przez żołądek do serca, dlatego przygotuj romantyczną kolację – ubierz się pięknie, daj skosztować swoich potraw, a następnie usiądź i obejrzyj z nim mecz lub zagraj w gry. Po prostu bądźcie razem, a on na pewno to doceni.

  • Wspieraj z trudnych chwilach. Nic tak nie zbliża jak wspólne pokonywanie trudności.

Powyższe rady to sprawdzona lista rzeczy, które powinnaś zrobić, żeby Twój facet oszalał. Sprawdź koniecznie!


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku