Zmagasz się z dodatkowymi, zupełnie zbędnymi kilogramami? W takim razie koniecznie przeczytaj ten artykuł!

Wielkimi krokami zbliżają się ciepłe, letnie dni, kiedy zrzucamy z siebie grube swetry i spodnie, by zamienić je na lekkie, zwiewne szorty i koszulki. Naturalnie tego rodzaju ubrania odkrywają sporą część naszego ciała, tym samym wystawiając je na światło dzienne. Nic więc dziwnego, że zdecydowana większość osób pragnie zrzucić zbędne kilogramy, by móc z dumą nosić nawet najbardziej skąpe kreacje. Niestety, sam proces odchudzania nie jest ani łatwy, ani tym bardziej szybki. Czy aby na pewno? Jak się okazuje, niekoniecznie. Wystarczy sięgnąć po skuteczny suplement diety. Jaki konkretnie?

Afrykańskie mango to nic innego, jak tylko pyszny, słodki owoc o żółto – pomarańczowym miąższu, w którego wnętrzu znajduje się pokaźnych rozmiarów, podłużna pestka. Wbrew pozorom to nie sam owoc, ale właśnie wspomniana pestka, a konkretniej rzecz ujmując zawarte w niej substancje — wykazują niezwykle silne właściwości odchudzające.

W Stanach Zjednoczonych tabletki odchudzające z wyciągiem z pestki mango, od dawna uważane są za jeden z najskuteczniejszych preparatów na odchudzanie. Odkrywcą opisywanego produktu nie jest nikt inny, tylko słynny dr. Mehmet Oz. Lekarz ten, stosował suplement diety przez miesiąc, nie zmieniając przy tym trybu życia. W efekcie kuracji stracił on na wadze ok. 7 kg. Jak – w praktyce – działają suplementy African Mango?

Przede wszystkim przyspieszają one spalanie tkanki tłuszczowej, dodatkowo zmniejszając apetyt i znacznie redukując chęć na słodycze. Brzmi zachęcająco? A to dopiero początek, gdyż w rzeczywistości regularne stosowanie African Mango posiada o wiele więcej zalet. Przede wszystkim opisywany suplement obniża poziom cholesterolu i cukru we krwi. Ponadto wykazuje on działanie przeciwzapalne i antybakteryjne, przy okazji wspierając walkę z wolnymi rodnikami. Co jednak najważniejsze, to fakt, iż African Mango jest w pełni bezpieczny, gdyż zawarte w nim substancje są w 100% naturalne.

Warto dodać, iż skuteczność wyciągu z pestek afrykańskiego mango potwierdziły badania Judith L. Ngondi, Juliusa E. Oben'a i Samuela R. Minka z University of Yaounde w Kamerunie. W eksperymencie wzięło udział 40 osób, z czego 28 przyjmowało wyciąg z Irvingia gabonensis, a 12 z nich, placebo. Po upływie ok. 4 tygodni porównano wagę ochotników. Wyniki okazały się zaskakujące. Masa ciała osób przyjmujących preparat z wyciągiem z pestek mango zmniejszyła się o ok. 5%, z kolei u ochotników, którym podano preparat placebo zaledwie o 1%. To jednak nie wszystko. W grupie przyjmującej suplement odnotowano również znaczny spadek całkowitego cholesterolu, cholesterolu LDL, trójglicerydów i wzrost cholesterolu HDL. Jak więc widać na powyższym przykładzie, suplement z African Mango sprzyja zarówno utracie wagi, jak i poprawie stanu zdrowia.

Obecnie preparaty z African Mango zaczynają cieszyć się coraz większą popularnością również w naszym kraju. Gdzie zatem nabyć opisywany suplement diety? Oryginalne produkty zawierające wyciąg z pestki mango znajdziesz, chociażby na stronie africanmango180.com.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

Ile kalorii ma bajaderka
Ile kalorii mają wafle ryżowe
Drożdżówka z lukrem kalorie
Pestki arbuza kalorie
Szkolenie psa

Wersja do druku