Pole manewru mamy nieograniczone! Tegoroczne propozycje pozwalają na całkowitą dowolność! Od kopertówek, po modele XXS na ramię, kończąc na workach o imponujących rozmiarach.

Najmocniejszym trendem są jednak mini torebki, które co prawda nie zmieszczą wielu kobiecych skarbów, ale będą subtelnym dopełnieniem naszych stylizacji.


 

W ofercie Słonia Torbalskiego znajdziemy mini modele w soczystych kolorach, jak intensywny zielony i żółty oraz w najmodniejszym odcieniu- różu.

Wiosna obfituje tym razem w wiele metalicznych propozycji, dlatego marka przygotowała również wersję w kolorze srebra, idealną dla kobiet lubiących się wyróżniać.

Jeśli torebki XXS niezupełnie wpisują się w Twoją estetykę, postaw na średni, uniwersalny rozmiar. Wszystko wokół rozkwita, pozwól wiec oby torebka również tętniła życiem! Modele we florystyczne motywy to całkowity „must have” , który najlepiej sprawdzi się w zestawieniu z monochromatycznymi stylizacjami.

Prawdziwa „it bag” powinna pomieścić pół Twojego mieszkania? Spokojnie! W tym sezonie torebki XXL to wskazany element letniej garderoby. Jeżeli więc modele mini to idealna opcja na wieczorne wyjście, na co dzień, do pracy czy na zakupy, XXL sprawdzi się idealnie. Proste kroje i delikatne kolory nie będą przytłaczające przy jednocześnie sporym rozmiarze.

Sprawdź ofertę Słonia Torbalskiego i pamiętaj, że diabeł tkwi w szczegółach, a torebka to istotny element dopełniający kobiece stylizacje!

Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku