Zakupy w Internecie to dzisiaj codzienność. Jak pokazują liczne badania, coraz więcej Polek kupuje za pośrednictwem sieci. Nie boimy się już takiej formy zakupów, a dodatkowo niskie ceny powodują, że wolimy taki wybór, niż tradycyjny spacer po sklepie bądź galerii handlowej. Jednym z głównych powodów jest też oczywiście wygoda. Kiedy decydujemy się na zakup przez Internet ubrań, kosmetyków, biżuterii czy przedmiotów o większych gabarytach tj. mebli, problem zazwyczaj pojawia się przy organizacji transportu. Sprzedawcy często nie oferują transportu a jedynie odbiór osobisty. Poza tym transport zakupionego przedmiotu nie bywa zawsze tani.

Dzięki Clicktrans, nie tylko cena zakupionego w internecie towaru jest niska, ale także cena transportu!

Jak to działa?

Clicktrans.pl to serwis, na którym możemy zlecić transport wszystkiego, czego nie przewiezie kurier czy poczta - mebli, samochodów, pianina, sprzętu RTV AGD, paczek czy nawet zwierzaka. Wystarczy umieścić bezpłatne ogłoszenie, które trafia do tysięcy przewoźników, którzy sami zgłaszają się ze swoimi ofertami cenowymi. Wystawienie ogłoszenia trwa tylko minutę! Najważniejsze, że można szybko trafić na przewoźnika, który i tak jedzie w danym kierunku i zabierze naszą przesyłkę przy okazji, co ma duży wpływ na niską cenę transportu. Z Clicktrans można zlecić dowolną przesyłkę w dowolne miejsce - szczególnie popularne trasy to Polska - Niemcy oraz Polska - Anglia.

Clicktrans działa również zagranicą Clicktrans.com oraz Clicktrans.es

Bezpieczeństwo

Clicktrans zapewnia swoim użytkownikom bezpieczeństwo poprzez proces weryfikacyjny przewoźników. Dodatkowo, wybierając firmę transportową, możemy bazować na komentarzach wcześniejszych osób, które skorzystały z serwisu. Dzięki temu zlecając transport możemy sprawdzić z jaką firmą będziemy mieli do czynienia.

Z Clicktrans skorzystało już kilkadziesiąt tysięcy osób i 97% osób jest zadowolona z usług znalezionych za pośrednictwem serwisu.

Oszczędność

Zlecając transport z Clicktrans możemy zaoszczędzić aż do 60% ceny transportu, otrzymując korzystne oferty przewoźników, którzy i tak jadą daną trasą i mogą zabrać naszą przesyłkę przy okazji. Wystawienie ogłoszenia jest za darmo.

Przykładowe zlecenia transportowe zrealizowane w serwisie Clicktrans.pl:

  • Sofa + Dwa Fotele z Warszawy do Lubenia za 200 zł (oszczędność -112,50 zł)
  • Stół z Torunia do Białowieży za 300,00 zł (oszczędność -168,75 zł)

Zrobiłeś zakupy przez Internet? Już dziś zleć transport z Clicktrans.pl.

 


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku