Każda przyszła para młoda marzy o tym, by ich ślub i wesele były niezapomniane. A od czego najlepiej jest rozpocząć uroczystość, która na długi czas ma pozostać w pamięci wszystkich gości, jak nie od wielkiego wejścia?


Wszystkie głowy zwrócone w jedną stronę
W tradycji polskiej przyjęło się, że zazwyczaj pan młody przyjeżdża pod dom pani młodej i wspólnie jadą na ślub. W jednej chwili głowy wszystkich gości zwrócone są w stronę, z której nadjechać ma pan młody. Z każdą chwilą zastanawiają się, czy jedzie on samochodem, który akurat przejeżdża, czy też nie. Warto jest na samochód weselny wybrać taki, który przez wszystkich zgromadzonych zostanie od razu rozpoznany oraz uznany za wyjątkowy i piękny. Podróż na ślub samochodowym klasykiem z całą pewnością na długo utkwi nam w pamięci.

Wypożyczanie samochodów
Patrząc na sytuację od drugiej strony można zauważyć, że wypożyczanie samochodów zabytkowych jest prostym sposobem na łatwy zysk. Na wypożyczaniu pojazdów nowożeńcom i wszystkim zainteresowanym można sporo zarobić. Warto jednak wcześniej zatroszczyć się o ubezpieczenie auta, które zapewni ochronę od nieszczęśliwych wypadków i w razie wystąpienia problemu wypłaci adekwatne do powstałego uszkodzenia odszkodowanie. Takim właśnie odszkodowaniem jest Classic Car Insurance. Polisa ta gwarantuje wypłatę odszkodowania nawet w momencie, gdy w czasie wystąpienia uszkodzenia pojazd nie był kierowany przez jego właściciela. Jest to bardzo korzystne dla osób zajmujących się wypożyczaniem samochodów, gdyż zwyczajnie nie mogą one przewidzieć co będzie działo się z ich samochodem w momencie, gdy będzie on w posiadaniu osób trzecich.

Idealny dzień
Tak naprawdę ślub w życiu zazwyczaj ma się tylko jeden. Nie warto więc oszczędzać w środkach i oszczędzać na uroczystości. Wypożyczenie luksusowej limuzyny nieraz do najtańszych nie należy, jednak kiedy indziej mielibyśmy tak wspaniałą okazję do podróżowania samochodowym klasykiem, jak nie w dniu własnego ślubu? Ważną kwestią w wyborze samochodu ślubnego jest również odległości pomiędzy domami nowożeńców a kościołem oraz kościołem a domem weselnym. Jeśli jest ona spora to lepiej jest zrezygnować z wynajmu pojazdów, które nie mają możliwości poruszania się z dużą prędkością, gdyż wtedy na przemieszczanie się musielibyśmy poświęcić zbyt dużo czasu, co opóźniłoby całą uroczystość, przez co moglibyśmy nie zdążyć zrealizować wszystkich późniejszych atrakcji.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku