Prezent gwiazdkowy dla chłopaka powinien przede wszystkim odpowiadać jego zainteresowaniom. Jeśli jest fanem lotnictwa, dobrym pomysłem będzie wykupienie dla niego lotu w tunelu aerodynamicznym. Miłośnikowi motoryzacji można wręczyć kupon na przejazd nietypowym autem.

Święta to przede wszystkim czas niezwykłej radości i obdarowywania najbliższych prezentami. Jeśli masz możliwość, poszukaj inspiracji na prezent na gwiazdkę w pokoju chłopaka. To miejsce, z którego na pewno dowiesz się, czym szczególnie się pasjonuje.

Jazda sportowym autem

Przejażdżka sportowym samochodem to dobry pomysł na prezent gwiazdkowy dla chłopaka, który pasjonuje się motoryzacją i wyścigami. Już za około 300 złotych można wykupić kupon na jednorazowy przejazd superautem na torze wyścigowym. Do dyspozycji są m.in. Lamborghini, Ferrari, Porshe czy też Lotus. Im lepszy samochód, tym wyższa cena za przejazd. Dostępne są również specjalne pakiety porównawcze, gdzie za kwotę około 500 złotych można sprawdzić więcej niż jedno auto.

Kurs brydża

Gdy chłopak jest miłośnikiem gier logicznych i karcianych, ceni sobie wysiłek intelektualny, warto opłacić mu na gwiazdkę kurs brydża. Jest on dostępny w największych miastach Polski i pozwala nie tylko nauczyć się podstaw gry, ale także jest doskonałą okazją na nawiązanie nowych znajomości. Kurs obejmuje 4 spotkania po dwie godziny oraz trzygodzinny turniej. Kosztuje około 250 złotych.

Weekendowy kurs fotografii

Kurs fotografii to świetny gwiazdkowy prezent dla każdego fana fotografii. Jest on przeznaczony zarówno dla amatorów, jak i doświadczonych miłośników aparatów. Dwudniowe zajęcia po pięć godzin pozwolą na zgłębienie wiedzy na temat fotografii i nabycia nowych umiejętności. Weekendowy kurs porusza tematykę kompozycji zdjęć, gry świateł, ujęć akcji, ruchu i perspektywy. Kosztuje około 150 złotych.

Indywidualny trening squasha

Za około 100 złotych chłopakowi na gwiazdkę można zakupić indywidualną lekcję squasha z instruktorem. Jest to prezent idealny dla osoby aktywnej, która uwielbia wysiłek fizyczny i chciałaby spróbować swoich sił w nowym sporcie. Squash uczy rywalizacji, szlifuje charakter, poprawia kondycję i przede wszystkim zapewnia mnóstwo przyjemności. Indywidualna lekcja z instruktorem trwa około godziny.

Lot w tunelu aerodynamicznym

Lot w tunelu aerodynamicznym to świetny prezent dla chłopaka, który jest fanem lotnictwa lub marzy o poznaniu uczucia swobodnego spadania. W tubie umieszczone są wentylatory wytwarzające strumień powietrza o prędkości nawet 300 kilometrów na godzinę. Koszt dwóch, półtora-minutowych lotów to około 150-200 złotych. Tunele aerodynamiczne dostępne są we Wrocławiu oraz Poznaniu.

Zobacz także: Więcej pomysłów na prezent dla chłopaka


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku