Mogłoby się wydawać, że telefony na kartę nie są dziś już tak popularne, jak miało to miejsce kilka lat temu. Jednak wciąż jest duże grono osób, które nie wyobraża sobie podpisania umowy abonamentowej i regularnego opłacania rachunku. Co najbardziej doceniają użytkownicy telefonów na kartę?

Decydując się na ofertę na kartę wybierasz niezależność

Oferty na kartę oferowane są przez niemal każdego operatora telefonii komórkowej. Dzięki temu, podczas wyboru oferty nie jesteś zobowiązany do korzystania z usług jednego przedsiębiorstwa. Wystarczy jedynie dokonać zakupu startera wybranej sieci komórkowej, a także dowolnego telefonu komórkowego.

W momencie, gdy usługi operatora przestaną Ci odpowiadać, jedyne, co musisz zrobić to kupić nowy starter i wymienić kartę w swoim telefonie. Nie ma zobowiązań związanych z umową abonencką w związku, z czym nie zostaniesz pociągnięty do odpowiedzialności z powodu wcześniejszego rozwiązania.

Startery i doładowania są szeroko dostępne. Pozwalają kontrolować wydatki.

W dzisiejszych czasach zarówno doładowania, jak i startery nabyć można w każdym kiosku, autoryzowanym punkcie sprzedaży operatora, a nawet w sklepie. Szeroka dostępność ma niewątpliwy wpływ na popularność telefonii na kartę. Ponadto doładowania można nabyć również za pośrednictwem internetu. W tym przypadku płatność jest w pełni bezpieczna, nie musimy nawet wychodzić z domu, aby móc nadal telefonować.

Różna wysokość doładowań pozwala na pełną kontrolę wydatków związanych z telefonem komórkowym. Po doładowaniu konta odpowiednią kwotą nie ma możliwości telefonowania po wykorzystaniu zgromadzonych funduszy. Krótko mówiąc, nie spotka Cię sytuacja, w której otrzymasz bardzo wysoki rachunek. Po wykorzystaniu środków możliwość telefonowania i wysyłania wiadomości SMS zostanie zablokowana do czasu ponownego doładowania.

Korzystne oferty na kartę oferowane przez operatorów

Operatorzy telefonii komórkowej dążą do tego, aby oferować swoim klientom maksymalnie korzystne warunki. Skutkuje to tym, że przyszły użytkownik telefonu na kartę ma nie lada problem w wyborze najkorzystniejszej oferty dla siebie. Obniżeniu ulegają ceny dostępnych pakietów, więcej jest również usług zintegrowanych z danym planem taryfowym. Pojawiają się liczne promocje, dzięki którym użytkownik ma do dyspozycji niezliczoną ilość darmowych minut, czy wiadomości SMS do wykorzystania.

Kto oferuje najlepszą ofertę na kartę?

Wybór oferty na kartę powinien zależeć przede wszystkim od preferencji i wymagań użytkownika. Przed ostatecznym wyborem operatora, którego starter zakupisz dokładnie przeanalizuj, co jest dla Ciebie najważniejsze. Wybrane oferty różnią się między sobą wielkością pakietu internetowego, ilością darmowych minut rozmów, czy wiadomości SMS. Ponadto operatorzy oferują szereg usług dodatkowych, które dostępne mogą być wyłącznie przy pojedynczym planie taryfowym.

Obecnie, na uwagę zasługuje oferta na kartę prezentowana przez Njumobile. Operator ten zapewnia swoim użytkownikom atrakcyjne pakiety internetowe, które są dodatkowo powiększane i zależą od stażu użytkowania (nawet 3x więcej internetu dla użytkowników będących w sieci ponad dwa lata), a także szereg usług obniżających koszty telefonu na kartę. Szczerze zachęcamy do głębszej analizy oferty.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku