Bardzo cenimy drogeryjne produkty do włosów, które albo w ogóle nie posiadają alkoholu w składzie, albo jest go tak niewiele, że nie przyćmiewa on działania innych czynnych substancji. Eliksir odżywczy L’oreal należy właśnie do takich produktów.

Bardzo cenimy drogeryjne produkty do włosów, które albo w ogóle nie posiadają alkoholu w składzie, albo jest go tak niewiele, że nie przyćmiewa on działania innych czynnych substancji. Eliksir odżywczy L’oreal należy właśnie do takich produktów. Przeznaczony jest do włosów suchych i zniszczonych. Zbrodnią byłoby naszpikować go alkoholem, który wyjątkowo szybko i podstępnie przesusza włosy i skórę głowy. Pierwsze skrzypce grają tu naturalne olejki wytłoczone z nasion, roślin i kwiatów. To na nich opiera się regeneracyjne działanie produktu. Są one bardzo dobrze dobrane, ponieważ nie tylko łagodzą i nadają blasku (olejek rumiankowy), ale również zabezpieczają i chronią włosy przed wszelkimi zniszczeniami, jednocześnie głęboko je regenerując (olejek kokosowy i z kwiatu lotosu). Olej słonecznikowy nawilży wysuszone pukle i sprawi, że będą błyszczące. Olejek z gardenii tahitańskiej zwalczy puszenie się włosów, a olej różany sprawi, że będą elastyczne. Wszystkie wymienione olejki są bogactwem dobrych kwasów tłuszczowych, które odpowiadają za poprawną pracę komórek w organizmie, zwalczają wolne rodniki i nie pozwalają toksynom wnikać do wnętrza.

Na efekty nie trzeba długo czekać. Już po kilku aplikacjach włosy zyskują odżywienie i blask, stają się sprężyste i miłe w dotyku. Dużo lepiej wyglądają, są ujarzmione i przestają się puszyć.

L’oreal Paris, magiczna moc olejków, eliksir odżywczy dla włosów suchych i zniszczonych przeznaczony jest dla wyjątkowo wysuszonych i uszkodzonych zabiegami fryzjerskimi włosów, ale może stanowić remedium na zaniedbane końcówki we wszystkich rodzajach włosów. 
Olejek do włosów Loreal ma ładne i wygodne w aplikacji opakowanie. Plastikowa buteleczka o pojemności 100 ml jest smukła i wyposażona w sprawną, dużą pompkę. Wersja do włosów suchych ma złote wykończenia. L’oreal Paris, magiczna moc olejków, eliksir odżywczy o jeden bogatej oferty olejków do włosów wydawanych przez markę L’oreal.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

porost w?os?w

Wersja do druku