Mantry. Afirmacje. Motywacyjne sentencje lub totalnie zakręcone hasła. Mogą stać się mottem twojego wnętrza. Napisy na ścianę to nietuzinkowa dekoracja ścienna, która szybko stała się przebojem wnętrzarskich trendów. To sprawdzony sposób na nadanie przestrzeni osobistego charakteru.

Jak wybrać dekoracyjny napis na ścianę?

Dobra wiadomość jest taka, że wzorów i form jest tysiące. Można dowolnie dopasować nie tylko przesłanie, ale i wielkość oraz krój fontu. Napisów na ścianę z powodzeniem można szukać w sklepach dekoratorskich, ale znacznie wygodniejsze są zakupy w Internecie. Sklep internetowy Decomania.pl oferuje ponad 250 różnych napisów i dekoracji 3D. Klienci mogą także zaprojektować własny wzór, który zostanie wykonany i następnie dostarczony pod wskazany adres.

Motywacja w salonie

Wśród popularnych wzorów można zobaczyć wyraźny trend. Napisy na ścianę z reguły są optymistyczne i nawołujące do działania. „Do what you love”, „Don’t worry, be happy”, „Carpe Diem” czy “Never give up” to tylko kilka z przykładów najpopularniejszych haseł. Pogodne przesłanie powoduje, że idealnie będą wpasowywać się nie tylko do salonu, ale także i do gabinetu, kuchni czy przedpokoju.

Romantyzm w sypialni

Napisy na ścianę nierzadko są także romantyczne. „Zawsze całuj mnie na dobranoc”, „Love” i „forever together in love” to hasła, które z powodzeniem mogą zdobić wspólną sypialnię, zwłaszcza zawieszone nad łóżkiem.

Romantyczne napisy na ścianę mogą być świetnym prezentem dla młodej pary z okazji zaręczyn, ślubu czy parapetówki.

Smacznie w kuchni

Wśród dekoracyjnych napisów na ścianę są także te, które świetnie wpasowują się w klimat kuchni. Tutaj projektanci oferują hasła takie jak m.in. „Coffe first”,  „Not angry, just hungry” i „Milk and honey”. Mogą być zamontowane na ścianie obok lodówki, tuż przy kuchennym zlewie lub obok stołu, przy którym jadają domownicy. Ograniczeniem jest wyłącznie wyobraźnia.

Montaż napisów dekoracyjnych na ścianę

Dekoracje 3D – poza oryginalnym designem – mają jeszcze jedną niekwestionowaną zaletę: są bardzo łatwe do montażu na ścianie. Zwykle w zestawie dołączona jest dwustronna taśma, która trwale trzyma się powierzchni. Wystarczy po prostu odkleić warstwę ochronną i docisnąć napis do ściany. Gotowe! Napisy na ścianę produkowane są z lekkiego materiału, stąd nie ma obawy, że dekoracja odpadnie od ściany. Będzie trzymać się tak długo, jak będą tego chcieli domownicy.

Do innych, skutecznych montażu dekoracji 3D na ścianach jest zastosowanie kleju montażowego lub masy plastycznej. Te są łatwo dostępne i nadają się do każdego rodzaju podłoża. Trzeba jednak pamiętać, że wraz z demontażem napisów ze ściany, można łatwo zerwać tynk, farbę lub tapetę.

Popularne napisy na ścianę, znajdziesz do kupienia na stronie https://www.decomania.pl/pl/c/Dekoracje-i-napisy-3D/321


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

Sukienka na wesele

Wersja do druku