Chcesz mieć dobry telefon? Taki, dzięki któremu zrobisz dobre zdjęcia na wakacjach, jak i będziesz cały czas w kontakcie ze swoimi przyjaciółmi? Wygodny na tyle, aby posługiwać się nim jedną ręką, a zarazem tak lekki, że nawet nie poczujesz, że go masz? Jeśli do tego ma on kosztować niewiele, sprawdź, co potrafi Huawei Y6, który znalazł się w ofercie T-Mobile.

Dlaczego Telefon Huawei Y6?

Smartfon ten już na pierwszy rzut oka budzi sympatię dzięki dużemu wyświetlaczowi, który stanowi 80% powierzchni jego przedniej obudowy. Znalazło się na niej również miejsce na aparat do robienia selfie w wysokiej jakości. Wyświetlacz ten ma przekątną 5-cali, a obraz ukazany jest w wysokiej rozdzielczości – widzisz wyraźnie nie tylko każdy detal, ale również żywe, niepozbawione głębi kolory.

Znajdziesz na nim system Android, który umożliwia Ci instalowanie dowolnych aplikacji ze sklepu Google Play, możesz więc przystosować go pod swoje potrzeby. Będziesz również w stałym kontakcie ze wszystkimi sieciami społecznościowymi, w jakich się udzielasz – zastosowano tu super szybki standard przesyłania danych (LTE), co sprawia, że telefon Huawei nie pozwoli Ci przeoczyć niczego ważnego. Obsługa systemu Android jest maksymalnie intuicyjna i nie musisz się na nim znać – używanie go jest dziecinne proste.

Z Y6 utrwalisz wszystko

Oprócz wspomnianego aparatu do selfie, w telefonie zamieszczono także drugi, z większą matrycą i jeszcze lepszymi możliwościami. Dzięki temu możesz wykonywać zapierające dech w piersiach zdjęcia, a podczas wakacji czy wyjazdów weekendowych, przyda Ci się możliwość używania trybu panoramicznego. Pozwoli on na uwiecznienie dużego obszaru. Kamera wysokiej jakości, jaką dysponuje telefon Huawei, umożliwi Ci z kolei zapisywanie wydarzeń w postaci klipów wideo. Ponieważ fabrycznie Y6 ma 8 GB miejsca na dane, zapiszesz w telefonie setki zdjęć i dziesiątki filmików, a jeśli chcesz traktować go jako przenośny album plików audio i wideo, możesz zawsze dokupić do niego kartę microSD, która pozwoli aż na czterokrotne zwiększenie miejsca – do 32 GB.

Przy tej ilości miejsca nie musisz martwić się brakiem przestrzeni i możesz trzymać w pamięci telefonu wszystko, co tylko chcesz. Ponadto, dzięki szybkiemu Internetowi, w momencie wrzucisz filmiki i zdjęcia na swoje ulubione portale społecznościowe. A jeśli chcesz zachować je na komputerze czy w domowym laptopie, to również nie problem. W smartfon wbudowany został moduł Bluetooth, służący komunikacji bezprzewodowej – możesz także podłączyć go do komputera za pomocą kabla USB.

Do tych wszystkich zalet wypada jeszcze dodać bardzo przystępną cenę. Pozwala ona na cieszenie się najnowszą technologią bez konieczności rujnowania osobistego budżetu.

 


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

Jak zrobić selfie?

Wersja do druku