Dzieci dorosły i planują wyjazd ze znajomymi, mąż ma własne hobby i jakoś nikt nie pali się do rodzinnych wakacji– to jeszcze nie koniec świata! Zorganizuj z koleżankami babski wyjazd. To świetna przygoda i zabawa, a do tego wieczory spędzone na pogaduszkach – zobaczysz, że zrelaksujesz się i odpoczniesz jak nigdy wcześniej.


Szukasz pomysłu na nietuzinkowe wakacje? Wybierzcie z koleżankami wakacje w krajach egzotycznych – Malediwy, Kenia, Kuba lub wczasy na Dominikanie. Szczególnie ta ostatnia oferta wydaje się godna zainteresowania z kilku powodów. Plaże na Dominikanie uznawane są za najpiękniejsze na świecie – szerokie, z białym piaskiem i linią majestatycznych palm przy brzegu. Do dyspozycji turystów są luksusowe hotele, ale również kameralne pensjonaty urządzone w duchu karaibskiej tradycji. Panie, które przyjadą na wyspę, będą zachwycone wypoczynkiem w takim otoczeniu. Do dyspozycji są gabinety odnowy biologicznej, SPA i masaże na plaży. Tropikalna przyroda oraz egzotyczne owoce na wyciągniecie ręki – krajobraz przypomina wizytówkę folderu biura podróży. Na dominikańskiej plaży nie będzie się nudzić. Panują tu wymarzone warunki do uprawiania sportów wodnych oraz żeglugi. Przy wybrzeżu można skorzystać z wielu atrakcji albo odpocząć w gustownej karaibskiej kawiarence delektując się lokalnymi przysmakami.

 

Co jeszcze można robić na babskich wakacjach na Dominikanie? Przede wszystkim bawić się! Wieczorem na każdym kroku urządza się zabawę taneczną do białego rana. Mieszkańcy wyspy są bardzo uprzejmi i sympatyczni. Poza pięknem przyrody i plażowaniem, Dominikana jest niezwykle ciekawa pod względem kulturowym i socjologicznym. Na ulicach turystów zaczepiają obwoźni sprzedawcy wszystkiego – od cygar po plażowe parasole. Kobiety są niedyskretnie taksowane przez męskie spojrzenia, a ich wygląd komentowany. Na Dominikanie ideał kobiecego piękna to pełna figura i wyeksponowane kształty. Z zaciekawieniem można wpatrywać się w uliczną modę – długie tipsy, misternie ułożone lub wyprostowane włosy, skąpe bluzki i obcisłe spódnice. Należy uważać na wakacyjne amory, bo mieszkańcy Dominikany to kobieciarze! Po niespełna godzinnej rozmowie gotowi są wyznać miłość i wyrazić chęć założenia rodziny. Dobrze, jeśli kończy się to tylko naciągnięciem na kilka drinków, gorzej, jeśli w trakcie randki zniknie portfel.

 

Wakacje z koleżankami to bardzo dobra zabawa – wyluzowanie i relaks gwarantowane. Taki babski wyjazd ma wartość terapeutyczną, bo czas spędzony na rozmowach z koleżankami pozwala spojrzeć na swoje życie z dystansu i nabrać nowej energii do działania.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku