Walentynki powszechnie uznawane są za święto miłości. Wielu z nas dostrzega potencjał tego wyjątkowego dnia i wykorzystuje go jako okazję do pokazania bliskiej osobie jak bardzo nam na niej zależy i jak pragniemy o nią dbać każdego dnia. Szukając idealnego prezentu, wybierzmy ten, który pomoże nam ten cel osiągnąć. Z miłości do zdrowego smaku podaruj swojej Walentynce porcję zdrowia zamkniętą w butelce świeżego soku Marwit!


Nie trzeba nikomu tłumaczyć, że zdrowo jest kochać. Kochajmy więc na zdrowie! Zrób wyjątkowy prezent swojemu partnerowi bądź partnerce sięgając po soki Marwit, bogate w witaminy i składniki odżywcze. Nie ma lepszego sposobu, by dać dowód troski o kogoś, niż pokazać jak bardzo zależy nam, by bliska osoba cieszyła się dobrym zdrowiem, miała siłę i energię do działania i dobre samopoczucie każdego dnia. Chcemy dać jej to, co dla nas wydaje się najlepsze, opiekować się nią i na każdym kroku uświadamiać jak ważne jest dla nas jej dobre zdrowie. Kierując się zasadą „z miłości do zdrowego smaku” wybieramy dla naszej Walentynki tylko to, co najzdrowsze, najlepsze jakościowo i oczywiście…najsmaczniejsze! Ten niebanalny gest rozczuli partnera i sprawi, że z pewnością doceni starania, a także poczuje się wyjątkowy i ważny.

Rozkochajcie się w wielu wyjątkowych smakach soków Marwit! Wybierz kompozycję, która najbardziej przypadnie do gustu Twojej Walentynce. Dla tradycjonalistów, którzy lubią sprawdzone i klasyczne smaki, Marwit proponuje sok marchewkowy lub jabłkowy. Dla tych, którym marzą się egzotyczne przygody – soki pomarańczowe, grapefruitowe czy ananasowe. Jeśli Wasza sympatia przepada za warzywami, idealna propozycją będzie marchew z selerem. Pokaż ukochanej osobie, jak smakuje miłość i dobierz smak odpowiedni dla niej!

Soki Marwit są tak świeże i pyszne, że można się zakochać! Podaruj swojej Walentynce wyjątkowy smak… z miłością!

 Świeże soki Marwit z walentynkową zawieszką pojawią się zarówno w sklepach tradycyjnych jak i sieciowych (między innymi w sklepach sieci Rossmann).

 

Szczegóły na stronie www.marwit.pl oraz na www.facebook.com/MarwitPL.

 


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

Ile kalorii ma seler naciowy
Ile kalorii ma marchew gotowana

Wersja do druku