Co jest lepsze od "Przyjaciółki" w dobrej cenie? Twoja "Przyjaciółka" w jeszcze lepszej cenie! A może chcesz otrzymywać ją za darmo przez cały rak? Od dziś to możliwe. Jak? Powiem Ci!

Zaglądasz tu, bo Ty też lubisz czytać "Przyjaciółkę", prawda?

Nic dziwnego. W końcu to najbardziej poczytne pismo poradnikowe w Polsce.

Znajdziesz tu bardzo przydatne i praktyczne porady z zakresu zdrowia, mody, urody, psychologii, prawa i finansów. Ponadto przeczytasz bardzo życiowe i wzruszające historie czytelników a także społecznie zaangażowane reportaże, które na długo zapadną Ci w pamięć.

Pasjonaci gotowania znajdą tu nie tylko liczne porady kulinarne i przepisy, specjalnie dla nich"Przyjaciółka" wypuściła serię 16 stronicowych książeczek, które za każdym razem poświęcone są innej tematyce kulinarnej. Seria ta szybko zyskała liczne grono czytelników i stała się absolutnym hitem. Dlatego, jeżeli kochasz gotować, to z "Przyjaciółką" z pewnością poznasz nie jedną tajemnicę sztuki kulinarnej.

W "Przyjaciółce" każdy znajdzie coś dla siebie.

Nowości z zakresu mody, urody i zdrowia, objaśnienia kruczków prawnych, dobre rady dotyczące finansów. Z "Przyjaciółką" zawsze będziesz na bieżąco ze wszystkimi nowinkami. Zaskoczysz bliskich nowym pysznym daniem, które zrobisz z przepisu zamieszczonego w Twojej ulubionej gazecie. Dowiesz się jak rozważnie zarządzać domowym budżetem. Jak ustrzec dziecko przed infekcjami oraz jakie wzory i kolory będą modne tej jesieni. Wszystkie te informacje są zebrane w jednym miejscu i okraszone pięknymi zdjęciami.

Cała ta wiedza jest na wyciągnięcie Twojej reki, w dodatku za darmo!

Bo, czy można powiedzieć, że płacenie 1 grosza dziennie to dużo, w zamian za tyle przydatnych i praktycznych informacji? Odpowiedź sama ciśnie się do ust.

I tak, dobrze przeczytałaś – wszystko to dostępne za 1 grosz dziennie. Zastanawiasz się jak to możliwe?

To proste. Cena rocznej prenumeraty to jedyne 42 zł i 87 groszy. W przeliczeniu na 365 dni w roku daje nam 1 grosz! Prawda, że to brzmi tak, jakby prenumerata "Przyjaciółki" była darmowa? Nie dość, że nie obciąży to Twojego domowego budżetu, to w zamian zyskasz mnóstwo informacji i ciekawych artykułów, które przeczytasz, żeby się zrelaksować.

Jeszcze zastanawiasz się nad Prenumeratą "Przyjaciółki"?

To pomyśl o tym, że zawsze będziesz na bieżąco dzięki czemu możesz zaskoczyć rodzinę i znajomych nowinkami z tylu dziedzin życia! W dodatku prenumeratę "Przyjaciółki" możesz zamówić z dostawą do najbliższego kiosku ruchu, albo do domu. 

Bo prawdziwa "Przyjaciółka" zawsze jest blisko Ciebie.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku