Czerwony strój, czapka z pomponem i siwa broda – tej zimy atrybuty św. Mikołaja mogą zapewnić… kawę
w promocyjnej cenie. Takie słodkie prezenty czekają na wszystkich, którzy od 3 grudnia aż do Świąt odwiedzą kawiarnie COSTA COFFEE w stroju św. Mikołaja. Wszystko to w ramach akcji „św. Mikołaju! Sprezentuj sobie kawę”.  


COSTA COFFEE docenia tych, którzy starają się tworzyć magię świąt, dzięki którym uśmiechy goszczą na twarzach dzieci i spełniają się marzenia o świątecznych prezentach. Mowa oczywiście o św. Mikołajach. Bez nich święta nie byłyby takie same. Specjalnie dla nich COSTA COFFEE przygotowała wyjątkową promocję. Każdy, kto odwiedzi kawiarnie COSTA COFFEE w stroju św. Mikołaja od 3 grudnia aż do Bożego Narodzenia rozgrzewający kubek kawy kupi za pół ceny. Warto, zatem założyć czerwony strój, czapkę z pomponem i siwą brodę, by sprawić sobie pyszną mikołajkową przyjemność.

W COSTA COFFEE na św. Mikołajów czeka nowe zimowe menu i m.in. kawy w trzech porywających smakach. Każdy św. Mikołaj powinien spróbować esencji świąt – Piernikowej Light z aromatem delikatnych pierniczków. Ho ho ho, zawoła każdy, kto posmakuje wyjątkowej nowości ‒ Miodowo-Pralinowej kompozycji kawowej z miodem, udekorowanej bitą śmietaną i niecodzienną posypką. Słodkim prezentem z pewnością okaże się Szarlotkowa – kwintesencja domowych wypieków zamknięta w szarlotkowym smaku z wyczuwalną nutą cynamonu.

6 grudnia morze czerwonych czapek zaleje ulice Warszawy, Poznania, Zakopanego i Wrocławia. Wszystko to za sprawą tysięcy biegaczy przebranych w stroje św. Mikołajów. Inicjatywa ta, to połączenie sportu ze szczytnym celem. Każdy przebiegnięty kilometr to pomoc dla lokalnych fundacji, które działają na rzecz chorych dzieciaków. COSTA COFFEE w ramach akcji „św. Mikołaju! Sprezentuj sobie kawę” wspiera rozbieganych św. Mikołajów i zaprasza na kawę w promocyjnej cenie.

Zatem nie wahaj się użyć stroju św. Mikołaja i rozkoszuj się smakiem zimowych kaw w COSTA COFFEE w promocyjnej cenie!

Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

Ile kalorii mają pierniczki w czekoladzie
Ile kalorii mają pierniki
Ile kalorii ma okoń morski
Pasta z makreli wędzonej z jajkiem i ogórkiem kalorie

Wersja do druku