Zbliża się koniec roku i wraz z nim Święta Bożego Narodzenia. Zaczynamy myśleć o prezentach dla najbliższych i tu pojawia się problem, co wybrać, by sprawić im radość? Zawsze można skorzystać z oklepanego pomysłu perfum czy kolejnego krawata .. ale może warto zastanowić się nad prezentem, który zaskoczy? Takim, który zadba o zdrowie najbliższych, a jednocześnie wyróżni się spośród miliona innych?


Każdy z nas chce podarować najbliższym oryginalny i trafiony prezent. Upominek, który sprawi radość. A co lepszego można podarować drugiej osobie jak nie piękny uśmiech? Jest to możliwe z szczoteczką soniczną SEYSSO Professional, która wykonuje aż 48 000 ruchów, co sprawia, że jest prawdopodobnie najszybszą szczoteczką soniczną na świecie! Co więcej, jej niezwykle eleganckie wykonanie i opakowanie trafi w gusta nawet najbardziej wymagających.

Co wyróżnia szczoteczkę soniczną SEYSSO na tle innych?

Wyjątkowa szybkość

Szczoteczka soniczna SEYSSO Professional to prawdopodobnie najszybsza szczoteczka na świecie! Zaprojektowana przy współpracy z najlepszymi stomatologami z całego świata, szczotka wykonuje nawet 48 000 ruchów na minutę! Co więcej, każdy tryb pracy szczoteczki charakteryzuje się inną szybkością, by jak najlepiej dostosować się do Twoich potrzeb! Szczotka posiada także specjalny tryb dla osób z wrażliwymi zębami i dziąsłami, w którym szczoteczka porusza się delikatniej. Tryb ten jest całkowicie bezpieczny już dla dzieci od 4 roku życia!

Bielsze zęby już w 14 dni

Tryb wybielający w połączeniu z gęstym włosiem DuPont TM pozwala na osiągnięcie bielszych zębów, już po 2 tygodniach regularnego stosowania. Bez żadnych środków chemicznych czy ścierania szkliwa! Dodatkowo specjalnie wyprofilowane włosie końcówki dociera nawet do trudno dostępnych miejsc, dając efekt śnieżnobiałych i gładkich zębów.

Nawet 6 tygodni bez ładowania szczoteczki

Niezwykle wytrzymały akumulator pozwala na nawet 6 tygodni szczotkowania zębów (dwa razy dziennie po dwie minuty). Umożliwia to aż 84 szczotkowania, dzięki temu zapomnisz, że trzeba ładować szczoteczkę! To jedyna szczoteczka z tak mocnym akumulatorem.

Idealna dla często podróżujących

Szczoteczka jest doskonała dla osób często podróżujących. Po pierwsze posiada niezwykle mocny akumulator. Po drugie wyjątkowe etui zawarte w zestawie umożliwia bezpieczne podróżowanie. A dodatkowo pozwala na ładowanie szczoteczki bez wyjmowania jej z etui! Wystarczy podłączyć je do laptopa i nigdy nie zaskoczy Cię rozładowana szczoteczka.

Podwójny timer

Aby jeszcze zwiększyć komfort szczotkowania, szczoteczka została wyposażona w podwójny timer! Po upływie 2 minut wyłącza się automatycznie sygnalizując koniec czasu mycia zębów. Dodatkowo co 30 sekund sygnalizuje, by zmienić ćwiartkę mycia zębów. Pomaga to w codziennym szczotkowaniu, sprawiając, że staje się proste jak nigdy wcześniej.

Luksusowy design

Szczoteczka soniczna SEYSSO w czarnej, luksusowej odsłonie prezentuje się efektownie w każdej łazience. Precyzyjne i staranne wykonanie szczoteczki daje Ci produkt niezwykłej jakości. Antypoślizgowa powierzchnia szczoteczki wykonana z przyjemnych w dotyku materiałów zwiększa komfort użytkowania i sprawia, że jest prosta do utrzymania w czystości.Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

Etui na iphona
szczoteczka do zeb?w

Wersja do druku