Głębokie i długotrwałe nawilżenie. Lekka konsystencja. NIVEA Care Lekki Krem Odżywczy to prawdziwa rewolucja w branży kosmetycznej. Innowacyjna technologia lekkich hydro-wosków sprawia, że krem przenika w głębokie warstwy naskórka zapewniając skórze doskonałe odżywianie i nawilżenie, nie powodując wrażenia lepkości – dlatego pokochasz NIVEA Care, doskonały krem na upalne lato.


Lekka konsystencja

Czym najbardziej zaskakuje krem NIVEA Care? Wyjątkową, lekką formułą. Nowy produkt NIVEA to pierwszy krem, którego innowacyjna formuła zawiera lekkie hydro-woski. Pod wpływem ciepła, hydro-woski natychmiast się rozpuszczają i wnikają głęboko pomiędzy komórki naskórka, całkowicie nawilżając i odżywiając skórę twarzy. Krem łatwo się rozprowadza i szybko wchłania. NIVEA Care to 100% odżywienia i 0% uczucia lepkości.

Doskonałe odżywienie

NIVEA Care Lekki Krem Odżywczy to rewolucja w codziennej pielęgnacji. Dzięki lekkiej konsystencji szybko się wchłania, nie pozostawiając uczucia lepkości, za to wrażenie jedwabistej miękkości. Doskonale sprawdza się jako baza pod makijaż i kosmetyki z ochronnym filtrem UV. Więcej informacji odnośnie nowego kremu NIVEA znajdziesz na www.nivea.pl

Polki o NIVEA Care...

Nim NIVEA Care Lekki Krem Odżywczy pojawił się na sklepowych półkach, producent zorganizował wielkie testowanie. Kosmetyk miało okazję przetestować niemal 8 000 Polek i podzielić się swoją opinią z innymi kobietami. Aż 97% testerek poleciłoby produkt przyjaciółce – lepszej rekomendacji, chyba nie można otrzymać. Podobny odsetek (98%) testujących NIVEA Care pań, przyznał, że krem zapewnia 0% uczucia lepkości na skórze. Testerki oceniały również zapach, właściwości odżywcze i szybkość wchłaniania. Jesteś ciekawa jaką ocenę wystawiły nowemu produktowi NIVEA kobiety? Zajrzyj na www.nivea.pl

*Dane statystyczne na podstawie testu konsumenckiego przeprowadzonego na 7.859 testerkach przez Nivea.pl i portal wizaz.pl, Polska, (maj–czerwiec 2015). 


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

piel?gnacja po 40

Wersja do druku