Kochasz fotografię i odnajdujesz się w portrecie lub masz reporterskie zacięcie? Weź udział w nowej odsłonie Konkursu Fotograficznego Empiku i zgarnij nagrody. Na laureatów czekają m.in. Nikon1 J5, monitory EIZO i masa innych, wartościowych nagród.


Empik i empikfoto.pl zapraszają do udziału w nowej, VII już, odsłonie corocznego Konkursu Fotograficznego. To duże wyzwanie, ale też ogromna szansa przede wszystkim dla fotografów-amatorów, którym nagrody umożliwią podniesienie umiejętności, a także szlifowanie warsztatu. Swoje prace można przesyłać przez prawie dwa miesiące - od 6 maja aż do 30 czerwca, poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie konkursowej. Zgłoszenie może zawierać maksymalnie trzy fotografie w jednej z dwóch kategorii. W tym roku uczestnicy mogą spróbować swoich sił w Portrecie lub Fotografii ulicznej - kategoriach, które cieszyły się dużym zainteresowaniem w poprzednich edycjach konkursu.

Ogłoszenie wyników nastąpi w drugiej połowie lipca, a nadesłane prace oceniać będą: fotograf i wykładowca Akademii Nikona - Paweł Duma, redaktor naczelny magazynu fotograficznego Digital Camera Poland - Maciej Zieliński oraz redaktor prowadzący serwisu internetowego fotoblogia.pl - Krzysztof Basel. Ogłoszenie wyników nastąpi w drugiej połowie lipca.

Dla uczestników konkursu, Empik i empikfoto.pl przygotowały atrakcyjne nagrody o łącznej wartości prawie 20 tys. zł. Na laureatów czekają aparaty fotograficzne Nikon1 J5, monitory EIZO, profesjonalne akcesoria fotograficzne, kursy i warsztaty w Akademii Nikona, prenumeraty magazynu Digital Camera, a także bony do wykorzystania na zakupy w serwisie empikfoto.pl.

W tym roku organizatorzy zdecydowali się także przyznać specjalną Nagrodę Publiczności, którą otrzyma autor zdjęcia z największą liczbą głosów. Każda z osób, która prześle swoje zgłoszenie lub zagłosuje na jedną z fotografii otrzyma kod uprawniający do 60% rabatu na dowolne odbitki w linii Premium lub Standard.

Więcej informacji na temat konkursu, a także zdjęcia laureatów poprzednich edycji dostępne na www.empikfoto.pl/kfe.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

Bitki wołowe w sosie własnym kcal
Bitki w sosie własnym kcal

Wersja do druku