Mając stałą łączność internetową i powszechny GPS, możemy zacząć ich używać w sprawach zupełnie zwyczajnych, takich jak zamówienie i śledzenie pizzy na kolację do domu. W Domino's Pizza ten sposób wykorzystywania nowoczesnych technologii premiowany jest specjalnymi promocjami. Nie ma więc na co czekać, tylko już dziś trzeba spróbować, jak smakuje pizza zamawiana online.


3 drogi do zamówienia

Tymczasem to my decydujemy w jaki sposób będzie nam najwygodniej złożyć zamówienie. Nic nie stoi na przeszkodzie żebyśmy skorzystali z numeru (22) 209 00 10 i w rozmowie telefonicznej z pracownikiem Domino's Pizza wyjaśnili szczegóły zamówienia. Drugim sposobem jest odwiedzenie jednego z lokali tej sieci w naszym mieście i odebranie pizzy osobiście. Wreszcie pizza może być też zamawiana online.

 

2 sposoby online

Korzystając z dostępu do komputera wchodzimy na stronę internetową Domino's Pizza i w formularzu zamówienia wpisujemy wszystkie potrzebne dane. Jeszcze prościej zrobimy to dzięki aplikacji na smartfony. Po wpisaniu w okna dialogowe adresu dostawy pizzy, naszych danych kontaktowych, wybraniu pozycji z menu, a następnie określeniu sposobu płatności pozostaje już tylko czekać na dostawę pizzy zamawianej online,

 

5 faz śledzenia

W Domino's Pizza zadbali o to, żebyśmy nie czekali bezczynnie i z każdą minutą coraz bardziej walczyli z narastającym apetytem i wzbierająca złością (bo jak człowiek głodny, to zły:-). Dzięki unikalnej aplikacji pizza Tracker będziemy w stanie ustalić w której z pięciu faz przygotowania jest aktualnie nasza pizza. Czy zamówienie zostało przyjęte do realizacji, czy może pizza już się piecze, a może właśnie podjeżdża pod nasz dom? Tak właśnie wygląda śledzenie pizzy zamawianej online.

 

30 minut czekania

Nie myślmy jednak, że śledzenie pizzy nie ma końca. Standardy Domino's Pizza gwarantują nam dostawę w ciągu 30 minut od złożenia zamówienia. Jak pokazuje jednak praktyka, średnio pizza dociera do rąk klienta już po dwudziestu minutach, z czego 8 minut trwa sama droga dojazdu. Jak widać pizza zamawiana online nie każe na siebie długo czekać.

 

 


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

Ile kalorii ma pizza
mozzarella light kcal
Ile kalorii ma makaron dwujajeczny

Wersja do druku