Wielkanoc to szczególny czas w ciągu roku – oprócz przeżycia w wymiarze czysto religijnym jest to także okres spotkań z rodziną i najbliższymi, nic więc dziwnego, że bardzo często decydujemy się przy tej okazji na sprawienie naszym bliskim jakiegoś prezentu. Tym bardziej, że dla sporej grupy osób okres wielkanocny jest praktycznie jedyną (poza urlopem) możliwością spędzenia ze sobą wspólnie kilku spokojnych dni. Wiemy jednak doskonale, że najlepsze prezenty są nieszablonowe, a znalezienie czegoś takiego często wymaga czasu, którym przecież nie dysponujemy. Jak więc sobie poradzić?


O czym marzą kobiety?

 Nie jest żadną tajemnicą, że przygotowanie takiego nietypowego prezentu zwyczajnie przerasta możliwości większości mężczyzn, na szczęście jednak dla nich istnieje portal internetowy, który został stworzony z myślą między innymi o takich sytuacjach. Chodzi o witrynę o nazwie Katalog Marzeń, na której można znaleźć propozycje prezentów na praktycznie każdą okazję – rzecz jasna podarunki te da się także z poziomu strony zamówić, to jednak już nie nasze zadanie.

 

Nic bowiem nie stoi na przeszkodzie, abyśmy w rozmowie z naszą brzydszą połową delikatnie zasugerowały, że najlepszy prezent na Wielkanoc dla nas to będzie jakiś drobiazg właśnie z tego portalu. Można nawet podesłać linka do konkretnej oferty – dobrym rozwiązaniem może być na przykład wspólny dzień w SPA  połączony z romantyczną kolacją, ale konkretna decyzja należy rzecz jasna do nas. Bardziej aktywne panie też bez kłopotu znajdą coś, co zaspokoi ich oczekiwania, a potem to już tylko kwestia odpowiedniego podrzucenia wybranej oferty naszemu mężczyźnie.

 

Brać, wybierać, decydować...

 Gdybyśmy nie mogły się mimo wszystko zdecydować na coś konkretnego, pokierujmy naszego domowego macho na stronę Katalogu Marzeń zawierającą pełną listę prezentów na Wielkanoc i pozwólmy jemu dokonać wyboru czegoś dla was dwojga – on poczuje się dzięki temu bardziej męsko, a my będziemy miały niespodziankę. Może się oczywiście zdarzyć, że wybrany przez niego prezent nie całkiem się nam spodoba, ale takie ryzyko jest naprawdę minimalne, bo wielkanocna oferta Katalogu Marzeń jest ogromna (w sumie ponad 300 pozycji), a jeśli nasz facet choć trochę nas zna i wie, co lubimy, raczej błędu nie popełni. Tak więc, drogie panie, zbliżająca się Wielkanoc zapowiada się naprawdę interesująco – i w dużej mierze od nas samych zależy, jak bardzo ciekawie i nieszablonowo spędzimy te kilka wiosennych dni!


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

Ile kalorii ma barszcz zabielany

Wersja do druku