Koloryzacja włosów jest zabiegiem wymagającym sporego doświadczenia. Aby osiągnąć optymalny efekt, potrzebna jest wiedza, wyobraźnia i znajomość trendów obowiązujących w danym sezonie.


Styliści poszukują coraz to nowych rozwiązań, aby nadać włosom niespotykany wygląd, który utrzyma się przez długi czas. Trzeba pamiętać, że ze względu na swój charakter, niektóre zabiegi (np. dekoloryzację), powinny być wykonywane wyłącznie przez specjalistę w salonie fryzjerskim z wykorzystaniem dostępnych tam – profesjonalnych - kosmetyków.

Wybierz najlepszy efekt dla siebie

Wielu kobiet nie zadowala „zwyczajne” nałożenie koloru przed lustrem w domu. Wiedzą, że prawdziwie satysfakcjonujące efekty można uzyskać jedynie w profesjonalnym salonie. Jeśli zdecydowałaś się na odrobinę szaleństwa i nie boisz się wyzwań, możesz wybrać spośród technik szczególnie spopularyzowanych przez wiodące na świecie marki, jak choćby L’Oréal Professionnel. Do efektów tych zaliczają się:

  • głęboki jednolity kolor – osiągany dzięki koloryzacji utleniającej, bez zapachu i amoniaku, w dowolnym z 85 odcieni
  • trójwymiarowy świetlisty kolor – uzyskiwany poprzez koloryzację Luo Color, kryjącą naturalną barwę w lekki sposób
  • naturalny kolor bez efektu odrostu – będący efektem pielęgnacyjnej koloryzacji tzw. „ton w ton”, bez użycia amoniaku i z wykorzystaniem udoskonalonej technologii zasadowej
  • naturalnie głęboki kolor – kuszący blaskiem, gwarantujący perfekcyjne pokrycie i trwałość.

Dzięki wykorzystaniu odpowiednich produktów profesjonalna koloryzacja jest bezpieczna dla włosów i daje naprawdę długotrwały wygląd. Coraz więcej salonów fryzjerskich oferuje rozwiązania dostępne do niedawna jedynie w najbardziej prestiżowych salonach na świecie.

Najnowsze trendy w koloryzacji

Inspiracji w sezonie wiosna/lato 2015 styliści szukali na festiwalach muzycznych. Chodziło im o uchwycenie energii i pasji, przyjemności i radości – a wszystko to przecież daje muzyka, która od niepamiętnych czasów ma wpływ na modę i trendy we fryzjerstwie. W obecnym sezonie wiosenno-letnim kierunki będą wytyczać blond i czerwień – obydwie barwy w rockowym charakterze, osiąganym dzięki kontrastowi pomiędzy odcieniami. Z jednej strony subtelne przejście pomiędzy kolorami u nasady i na długościach, z drugiej – dodanie wibrującej barwy na pojedynczych pasmach, zderzone z głębią ciemniejszej bazy.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

Jak pofarbowa? w?osy w domu

Wersja do druku