Chcesz nieco urozmaicić życie intymne z Twoim partnerem? Wybór artykułów jest szeroki, w dodatku, możesz je mieć w promocyjnych cenach.


Bielizna i zabawki erotyczne
Jeśli w Waszej sypialni zrobiło się nieco nudno, albo po prostu chcecie wypróbować coś nietypowego, możecie kupić seksowną bieliznę, albo wybrać coś z bogatego asortymentu erotycznych zabawek.
Koronki, kajdanki, a nawet wibratory i stymulatory mogą wnieść do Waszej sypialni zupełnie nową atmosferę.
Jeśli nie wiecie od czego zacząć, warto się na początku zastanowić nad oczekiwaniami jakie macie. Brakuje Wam pomysłów, żeby urozmaicić seks, ale też nie jesteście przekonani do odważniejszych zabawek? Zacznijcie od kupna gry erotycznej. Kostki, karty z różnymi propozycjami, niosą ze sobą element zaskoczenia, ale też stanowią pewną zabawę, która może Was zbliżyć. Jeżeli kręci Was odgrywanie ról, możecie zaopatrzyć się w różne akcesoria, przebrania, kajdanki. Natomiast opcją dla osób poszukujących dużo mocniejszych wrażeń może być na przykład erotyczna huśtawka dla dwojga.

Inne dodatki
W asortymencie sklepów z artykułami erotycznymi znajdują się też inne produkty, które mogą Wam się przydać. Należą do nich lubrykanty, olejki do masażu i afrodyzjaki. Kupujcie je w renomowanych miejscach, sprawdzajcie też, czy są testowane dermatologicznie. Nawet jeżeli tak jest, zanim zabierzecie je do sypialni, wypróbujcie je na małym skrawku ciał swoim i partnera, tak aby w najważniejszej chwili nie spotkała Was przykra niespodzianka. W końcu alergie to bardzo indywidualna kwestia.

Najważniejsze kwestie
Nie wiecie jak dobierać artykuły erotyczne? Przede wszystkim, ważne jest miejsce, w którym je kupicie. Chodzi o to, żebyście nie wydali pieniędzy na buble, które od razu się zepsują, albo którymi co gorsza, można zrobić sobie krzywdę. Dlatego stawiajcie na takie sklepy, które handlują towarami sprawdzonych firm. Jeżeli chcecie zachować dyskrecję, wybierzcie portal internetowy, który zapewnia taki rodzaj dostawy, który nie sugeruje zawartości pudełka. Ważne jest także to, aby kupować tylko takie produkty, z którymi będziecie się w łóżku dobrze, swobodnie czuć. Artykuły erotyczne, które wywołają u Was poczucie wstydu, czy zażenowania, zaprzeczają swojej funkcji i mogą powodować niepotrzebne spięcia w sypialni. Z drugiej strony, spróbujcie się odważyć na coś niekonwencjonalnego, czego do tej pory nie próbowaliście.

Kupuj z rabatem
Kupując zabawki erotyczne i bieliznę, również można wyśledzić atrakcyjne okazje i promocje. Niekiedy, rabaty są oferowane bezpośrednio przez sklepy, ale też wiele firm daje klientom możliwość wykorzystania specjalnych kodów rabatowych. Stroną, na której są one dostępne jest na przykład portal www.promoszop.pl. Korzystanie z serwisu jest bardzo proste. Wśród dostępnych kategorii wybieramy tę, która nas interesuje i sprawdzamy, czy są akurat udostępnione kody do interesującego nas sklepu. Potem klikamy okienko „Sprawdź promocję” i w inną rubrykę wpisujemy otrzymany kod. W ofercie Promoszop są sklepy należące do różnych branż – odzieżowej, dekoratorskiej, kosmetycznej. Bez trudu znajdziemy także kody rabatowe do sklepów z artykułami erotycznymi. Warto z nich skorzystać, ponieważ dobrej jakości zabawki, zazwyczaj trochę kosztują, a dzięki promocjom, możemy ten sam produkt dostać w dużo niższej cenie.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku