Ponieważ BAILEYS® wierzy, że świat staje się lepszy, kiedy kobiety są wolne i mogą wyrażać siebie na swój własny sposób postanowił zaprosić polskie konsumentki do drugiej już edycji wyjątkowego konkursu. Dzięki niemu kobiety mają szanse obudzić swoją kreatywność, inspirując się kobiecym, stylowym światem BAILEYS® i Charlize Mystery.


Konkurs jest prowadzony na profilu Charlize Mystery na Facebooku i potrwa do 5 marca. Użytkowniczki mają za zadanie umieścić w aplikacji konkursowej kolaż inspirowany stylem kobiety, która według nich zmieniła świat mody i wkomponować w niego butelkę BAILEYS®. Nagrodą główną w konkursie są zakupy z Charlize Mystery dla trzech osób, gdzie każda z nich otrzymuje 1500 zł do wydania oraz dla 5 uczestniczek przewidziane są nagrody pocieszenia - NOWOŚĆ od BAILEYS® - butelki BAILEYS Chocolat Luxe ® 0,5 l.

To druga edycja konkursu. W pierwszej odsłonie użytkowniczki miały za zadanie przygotować stylizację lub kolaż inspirowany Baileys. Kolejna fala aktywacji planowana jest na miesiące wiosenne.

Konkurs przeznaczony jest tylko dla osób pełnoletnich, więcej szczegółów na https://www.facebook.com/charlizemystery


charlize mystery


Karolina Gliniecka – blogerka, od 7 lat prowadzi blog Charlize Mystery o tematyce modowej. Z wykształcenia jest psychologiem. W 2014 r. premierę miała jej książka „Nie mam się w co ubrać”. Jej stylizacje publikowały internetowe wydania takich magazynów jak: Vogue British, Vogue Italia, Harper's Bazaar i W-Magazine. Jej blog cechuje elegancja, klasyka i prostota. Miesięcznie notuje milion odsłon.

Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

Ile kalorii ma coca cola
Ile kalorii ma coca cola

Wersja do druku