Sypialnia kobiety nie kojarzy się zbyt pozytywnie, a już na pewno nie panom, którzy na dźwięk tych słów od razu wyobrażają sobie słodko-cukierkowe ściany, pościel w serduszka i dywanik z długim włosiem, rozłożonym obowiązkowo przed bogato wyposażoną toaletką (oczywiście z mocno oświetlonym lustrem).


Tymczasem, taka sypialnia może być urządzona nietuzinkowo, zwłaszcza, jeśli elementem dominującym będzie efektowna fototapeta lub obraz.

Przewrotna natura kobiety nie pozwala jej na nudę. Czasem nieco demoniczna, niekiedy bardzo uczuciowa, wzruszona, zapatrzona w oddanego jej mężczyznę, zrobi wszystko, aby w swojej sypialni czuć się naprawdę dobrze. To przecież jej królestwo, w którym oprócz wygodnego łoża znajduje się także bogato wyposażona garderoba oraz toaletka, przy której każdego dnia, jak za dotknięciem czarodziejskiego pędzla, pięknieje w kilka sekund.

Nudna sypialnia kobiety? O nie, chyba tylko wówczas, gdy urządza ją jej mężczyzna.

Kobieta wamp

 

Mówi się o niej – demon na szpilkach. W rzeczywistości jest to kobieta, przed którą drętwieją wszyscy mężczyźni. Wzbudza pożądanie i lęk jednocześnie. Nic zatem dziwnego, że do swojej sypialni wybrałaby tapetę bardzo wyrazistą, nawiązującą do jej gorącej natury.


 

Matka Polka

 

Natura sielsko-rodzinna jest jej znacznie bliższa od demonicznej. Chłonie piękne krajobrazy, dobrze gotuje i najlepiej relaksuje się przy śpiewie ptaków. Do swojej sypialni na pewno wybrałaby coś kojarzonego z naturą i niewinnością, ale w mocnej barwie.


 

Rozkochana i szczęśliwa

 

Miało nie być o serduszkach, ale tak pięknie wyglądają w sypialni, w której aż kipi od miłości. A może, żeby nie było tak przewidywalnie, to zamiast przyklejać fototapetę na ścianie, wypełnić nią sufit - tworząc serduszkowe niebo?


 

Bizneswoman

 

Zwykle zabiegana, gdzieś pomiędzy jedną pracą, a drugą. Kobieta na stanowisku, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Sukces to jej drugie imię, a duże miasto to dom, w którym czuje się najlepiej. Od swojej sypialni wymaga tylko jednego: by w tym całym zagonionym dniu choć na chwilę przyniosła jej odpoczynek, a każdego poranka motywowała do jeszcze efektywniejszej pracy.


 

Marzycielka

 

Na co dzień chodzi z głową w chmurach. Życie płynie, czy raczej pędzi tuż obok niej, ale ona nie zamierza się tym przejmować. W czterech ścianach swojej sypialni czuje się najlepiej. Może wtedy poczytać ulubioną książkę, napić się gorącej herbaty i do nocy plotkować z przyjaciółką.


 

Tyle ile charakterów kobiety, tyle różnych sypialni. Na szczęście wybór fototapet, naklejek, obrazów powinien sprostać ich wszystkim oczekiwaniom. Kochane Panie, jeśli poszukujecie inspiracji do swojej sypialni, zajrzyjcie także tu.

 


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

Modne sypialnie

Wersja do druku