Lubisz szyć, ale ciężko jest znaleźć ładny i pasujący do Ciebie materiał? Dostępne tkaniny nie odpowiadają Twoim gustom i upodobaniom? Nudzi Cię powtarzające się wzornictwo i motywy na fabrycznych ubraniach? A gdyby dało się samemu zaprojektować wzór i wydrukować go na dobrym materiale? Jest to możliwe dzięki nowoczesnym technikom drukowania oraz firmom oferującym tego typu usługi.


Jedną z takich firm jest CottonBee, oferująca materiały i tkaniny, na których drukuje dowolny wzór. Dowolny, ponieważ można wybrać gotowy wzór z dostępnego katalogu wzorów lub przesłać własny. Naszym wzorem może być w zasadzie wszystko: wykonany przez nas rysunek, bądź grafika, rysunek naszej pociechy czy nawet jakieś zdjęcie. Niemalże każdy graficzny obraz możemy przenieść na tkaninę, z której będziemy mogli uszyć ubrania, płaszcze, pościel, różnego rodzaju pokrowce, futerały, etui i cokolwiek jeszcze nam się wymarzy. Daje nam to ogromne możliwości dostosowania materiałów do naszych bardzo indywidualnych, może też niekonwencjonalnych potrzeb. Takie rozwiązanie może się świetnie sprawdzić dla nas, dla naszego domu, czy choćby na prezent dla kogoś bliskiego. Przyjrzyjmy się zatem jak przebiega cały proces zamawiania materiału.

Schemat zamawiania materiału nie jest skomplikowany. Rozpoczynamy na stronie internetowej cottonbee.pl od wyboru wzoru. Na stronie można znaleźć krótkie, graficzne i tekstowe instrukcje, które pomogą osobom zamawiającym po raz pierwszy. Jak wspomniano wyżej, można zdecydować się na gotowy wzór lub wybrać własny. W przypadku wzoru własnego, należy wysłać go, w odpowiednim formacie, za pomocą formularza składania zamówienia. Następnie będziemy poproszeni o wybór rodzaju– jednego z sześciu gatunków stuprocentowej bawełny – oraz wielkości zamawianego przez nas materiału. Dalej decydujemy o tym w jaki sposób wzór ma być powielany na tkaninie, dzięki czemu możemy uzyskać spektakularne efekty wizualne. Określamy także wielkość pojedynczego powtórzenia wzoru. Być może jest to skomplikowany rysunek, który w większym formacie będzie uwydatniał szczegóły, a być może wzór jest drobny i najlepszy efekt uzyskamy, gdy będzie gęsto zadrukowany na tkaninie. Wybór należy do nas. Ostatnim etapem jest płatność i sposób dostawy, więc stałe elementy zakupów internetowych.

Jako końcowy efekt otrzymujemy oryginalny i niepowtarzalny materiał, z którego możemy uszyć co tylko przyjdzie nam do głowy. Dzięki temu można uwolnić się od nudnych i powtarzających się wzorów dostępnych na każdym kroku.


Najczęściej zadawane pytania



Podobne artykuły:

Etui na iphona

Wersja do druku