Koszule męskie są tym, o czym lubią myśleć kobiety – mężczyzna w eleganckiej oraz modnej koszuli wygląda wyjątkowo. Świeżo, męsko oraz w sposób zadbany. Elegancka koszula jest tym, czego pragnie każdy facet. Dlatego od wieku nastolatkowego w swojej szafie takie koszule posiada. Obok t-shirtów, swetrów, bluz, blezerów znajdują się eleganckie koszule – co najmniej dziesięć, bo przecież koszule zmienia się codziennie, dobierając je do garnituru, krawatu oraz ogólnego wyglądu każdego mężczyzny.


Koszule powinny być modne, dobrze uszyte, taliowane, czyli dopasowane w talii. Taliowane koszule na pewno doceni każdy szczupły pan. Panowie nieco okrąglejsi będą woleli koszule luźne, nie uciskające ich w talii. Czołowi producenci koszul męskich jak: Wolczanka, Repablo, Vistula podążają za oczekiwaniami panów i projektują bardzo szeroką gamę koszul – każdy pan na pewno znajdzie coś dla siebie.

Jakie mogą być koszule?

Hitem sezonu ostatniego jest koszula gładka, błękitna lub w delikatne prążki z granatowymi mankietami. Innym wariantem jest koszula z białym kołnierzykiem i mankietami, lecz w kolorze granatowym. Wariantów może być całe mnóstwo. Oby tylko klienci chcieli je wybierać. Panowie jednak – jak się okazało – wcale nie są tak sztywni i przywiązani do tradycji. Lubią nowinki, chętnie je podpatrują, czytają o nich i wybierają je do noszenia. Gdzie mogą szukać inspiracji? Podpatrując internet, czytając pisma o modzie, oglądając pokazy mody – zawsze na wybiegu obok efektownej modelki paraduje elegancko odziany pan. Pan modny, pachnący, ubrany elegancko i wyjątkowo. Pan zadbany, starannie ogolony, pan noszący koszulę i garnitur, a czasami tylko koszulę. Czyż to nie miły widok dla naszych kobiecych oczu? Większość z nas lubi jak nasz mężczyzna porostu dobrze się prezentuje, a koszula to jeden z podstawowych elementów dobrego wyglądu.

Koszule casualowe oraz slim fit

Nie każdy pan wie co to takiego koszule casualowe. A to przecież chodzi o koszule noszone na co dzień, koszule eleganckie, wyjątkowe, jedyne w swoim rodzaju. Koszule dla każdego pana, który chce dobrze i stylowo wyglądać. Panowie uwielbiają modne koszule, potrzebują ich i cieszą się, gdy ich żony, partnerki, ukochane doceniają ich przywiązanie do mody. Koszule slim fit to koszule dopasowane do kształtu ciała, czyli taliowane, raczej przeznaczone dla panów szczupłych. Nie każdy zna ten angielski termin, a na pewno warto go zapamiętać. Jeżeli chcecie zobaczyć jak wyglądają takie koszule to w katalog produktów polskiego producenta koszul męskich Repablo odnajdziemy całą gamę świetnych koszul casualowych właśnie w wersji "slim fit" oraz standartowej czyli "regular".


W lecie hitem były gładkie, czerwone i różowe koszule. Jest to trend dość awangardowy. Starsi panowie wolą jednak koszule bardziej stonowane, delikatniejsze w wyrazie. Młodzi chłopcy i panowie przed trzydziestym rokiem życia wybierają jednak koszule nieco bardziej jaskrawe, czerwone, różowe, niebieskie, żółte. Taka kolorystyka będzie odpowiednia dla każdej osoby, która chce się wyróżnić, a zestawienia potrafią być szokujące, na przykład fuksjowa koszula z fioletowymi spodniami, żółta koszula z modrymi wąskimi spodniami rurkami. Producenci koszul męskich projektują coraz ciekawsze wzory, bo znaleźli odbiorców na te produkty. Skończyły się czasy szarości i koszul wyłącznie białych. Dzisiaj gama kolorystyczna koszul męskich jest prawie tak szeroka, jak bluzek i sukienek damskich. Panie lubią eleganckie ubrania, a panowie doganiają je i coraz częściej wybierają całkiem udane garnitury, koszule oraz wszelkie inne atrybuty męskiej mody.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku