Święta zbliżają się wielkimi krokami, a wraz z nimi zabieganie i zmęczenie wszystkimi przygotowaniami. Do tego dochodzi wybór prezentów, które nie zawsze się obdarowanemu podobają. Niezależnie od tego, komu chcemy ofiarować prezent, powinien być on dopasowany do jego zainteresowań, a czasem i potrzeb. Jednak zarówno kobiecie, jak i mężczyźnie możemy podarować pełen relaks i możliwość regeneracji i poprawy urody, czyli prezent, który na pewno pozostanie niezapomniany. Oto nasze propozycje.

Prezent dla ciała i ducha

Dla osoby, która potrzebuje odpoczynku idealnym prezentem może okazać się np. relaks w kapsule odpływowej. Jest to specjalna kapsuła, która mieści w sobie około 500 litrów ciepłej i bardzo słonej wody. Sesja w kapsule polega na zamknięciu w niej i odłączeniu wszelkich bodźców zewnętrznych. Kto czasem nie marzy o chwili spokoju, bez żadnych dźwięków i ostrych świateł? Taki relaks daje właśnie unoszenie się na wodzie, której wyporność powoduje, że bez wysiłku utrzymujemy się na powierzchni. Gdy zamkniemy oczy, przestaniemy również odczuwać obecność wody, która ma temperaturę zbliżona do temperatury ciała. Możemy dzięki temu zupełnie się rozluźnić i przy delikatnym szumie oceanu dobiegającego z głośników poczuć się naprawdę wspaniale. Sesja w kapsule odpływowej trwa około godzinę i kosztuje około 100 zł. W prezencie bliskiej osobie można podarować również voucher na kilka sesji rejsu po wewnętrznym oceanie spokoju.

Cały dzień dla niej

Na stronie serwisu Katalog Marzeń https://www.katalogmarzen.pl/pl/k/prezent-na-boze-narodzenie możemy znaleźć prezenty świąteczne w bardzo różnej formie. Jest tam sesja w kapsule, jak również możliwość spędzenia nie godziny, ale także całego dnia lub nawet weekendu w ośrodku SPA. To doskonały pomysł podarowania bliskiej osobie wielu godzin pełnych relaksu i zabiegów upiększających. Na taki prezent składają się pobyt w ośrodku z noclegiem oraz śniadaniem, obiadokolacja, dostępy do basenu, sauny, Sali fitness, a także różnorodne zabiegi dla urody oraz lepszego samopoczucia. Całodniowy pobyt w Spa może być niezwykle owocny. Plan dnia ułożony jest w ten sposób, by zadbać o każdą partię ciała. W ofercie znajdują się więc zabiegi peelingujące na skórę całego ciała oraz twarzy, masaż całego ciała, kąpiel aromaterapeutyczna, specjalne firmowe zabiegi kosmetyczne oraz dostęp do sauny i basenu. Cena pobytu jest zależna od wybranego pakietu, długości pobytu oraz miejsca i wynosi od 300 do 1000 zł.

Relaks również dla niego

Kto powiedział, że facetom nie należy się odpoczynek? A może akurat twój mężczyzna nie przepada za relaksem na kanapie i w dodatku lubi zadbać o siebie? Jemu także należy się coś od życia i salonu SPA. Specjalnie dla mężczyzn w prezencie świątecznym przygotowane są oferty męskiego dnia, popołudnia lub weekendu w spa. W ofercie Katalogu Marzeń znajdują się m.in. pobyty w odnowie biologicznej bez limitu czasu, połączone z manicurem i pedicurem, a także bardzo długi masaż relaksacyjny. W zależności od miejsca można wybrać pomiędzy zabiegami kosmetycznymi, jak mikordermabrazja, oraz zabiegami relaksacyjnymi, jak np. hydromasaż w kapsule i wiele innych specjalnie dostosowanych do męskich oczekiwań.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

Muzyka relaksacyjna

Wersja do druku