Kwiaty i motywy roślinne używane w dekoracji wnętrz od dawna nie wychodzą z mody. Można je stosować jako główny punkt w aranżacji np. w postaci tapety lub obicia kanapy, jak również w formie delikatnych ozdób na talerzach, obrusie czy drobnych dekoracjach.

Różane piękno

Róża – uznawana za jeden z najpiękniejszych kwiatów, zdobijuż nie tylko letnie ogrody, lecz przenosi się również do domówi mieszkań. I to nie tylko w formie świeżo ściętego bukietu wozdobnym flakonie. Motywy kwiatowe, najczęściej różane widniejąna meblach, ścianach oraz rozmaitych dodatkach. Ich wdziękdoceniają zwolennicy pastelowych barw oraz osoby wrażliwe na pięknoprzyrody.

Urok tkwi w szczegółach

Dekorując wnętrze motywami kwiatowymi, należy kierować sięzasadą, iż we wszystkim należy zachować umiar. Dlatego nie chcącspowodować wrażenia, że pomieszczenie jest przesycone  ipanuje w nim chaos, lepiej wprowadzić róże jedynie w formiedodatków. Na tle kremowych ścian oraz mebli o jasnym odcieniu,kwiatowe ozdoby będą doskonale wyeksponowane, ale jednocześniedelikatne i nienachalne, a w tym tkwi cały ich urok.

Stylowe dodatki

Chcąc urządzić dom z romantycznym i kwiatowym akcentem wartopostawić na stylowe ozdoby. Świetnie w tej roli sprawdzi sięporcelana zdobiona motywami roślinnymi. Możnapostawić na kupno całego serwisu obiadowego czy kawowego lubchociażby pojedynczych filiżanek i kubków. W czasie uroczystościrodzinnej z pewnością wszystkim gościom spodoba się paterapiętrowa na ciasto czy salaterka z różanymi aplikacjami.Pomysłowym dodatkiem jest też ozdobny termometr czy wieszak naubrania, na którym również widnieją różane wzory.

Gdzie na zakupy?

Wszystkich zainteresowanych kupnem do domu wyposażeniazdobionego motywami kwiatowymi zachęcamy do zapoznania się zasortymentem firmy Witek’s. Znajdziemy tam porcelanoweserwisy kawowe i obiadowe o pięknych kwiatowych zdobieniach.Szczególnie polecamy zestawy o nazwach: Beauty, Forte, Nelly i Róża.Wszystkie wymienione kolekcje utrzymane są w pastelowej kolorystyceoraz posiadają różane wzory. Chcąc przekonać się, jak gustowniesię prezentują, wystarczy odwiedzić stronę internetową firmy,dostępną pod adresem porcelana- witeks.pl

Oprócz tego,  zarówno za pośrednictwem stronyinternetowej, jak i w sklepach stacjonarnych dokupimy pojedynczekubki i filiżanki, a także szklane talerze, salaterki i patery naciasto, cukiernice oraz termometry i zegary ścienne o kwiatowymwzornictwie.

Jednak oferta firmy Witek’s opiera się nie tylko na produktachopatrzonych roślinnymi zdobieniami. W sprzedaży są liczne modeleporcelanowej zastawy stołowej oraz serwisów kawowych o różnorodnychodcieniach i stylistyce.

Zobacz najnowszą kolekcję  - serwisyobiadowe – witeks.pl

 Klienci mogą nabyć również m.in.: szkło bezbarwne ikolorowe, kryształy, ceramikę, obrusy, sztućce, artykułykuchenne, lampy i żyrandole, metaloplastykę ścienną, a takżeliczne artykuły dekoracyjne. 


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku