Trendy co sezon wydają się być zupełnie inne, a na wybiegach królują coraz to nowsze kolekcje, zapowiadające kolejny boom modowy. Mimo tego jednak nie brakuje sprawdzonych elementów garderoby, które da się przywdziewać niezależnie od okoliczności, warunków pogodowych czy bieżących wzorów dominujących w sklepach.

Uniwersalizmubraniowy
Podczas gdy w zimie prostota ubrań to za mało,gdyż zwykły sweter plus oklepane fasonem spodnie pogorszą naszwizerunek, w okresie wakacji, gdy na zewnątrz panuje gorąca aura,sprawa jest zupełnie inna. Są pewne akcesoria ciuchowe, którenigdy nie przestaną być na topie, bez względu na to ile lat minieod czasu, gdy po raz pierwszy wkroczyły na sklepowe półki.Przykładem takich uniwersalnych dodatkówletnich okazują się chociażby japonki, a więc tradycyjneobuwie plażowe, będące połączeniem wygody z praktycznością acoraz częściej również i elegancji. To, że but ten składa sięwyłącznie z wąskiego paseczka formowanego na kształt litery Yoraz cienkiej podeszwy, nie oznacza, że nie można znaleźć modeli,które będą efektowne i szykowne. Podobnie jest w przypadkustandardowych T-shirtów czy też gładkich bluzek, jakie sąnieskomplikowane, nieoklepane, bo po prostu zupełnie zwyczajne, leczjednocześnie schludne. By chociaż trochę podążać za trendamiletnimi 2014 warto byłoby postawić na jednolitą szatękolorystyczną nabywanych ciuchów.

Ekonomiczność
Wybierającnierzucające się w oczy, ale ładne i nieskomplikowane designemelementy garderoby, mamy sposobność zaoszczędzenia całkiem sporejsumy pieniędzy. Generalnie nie da się ukryć, że jest to świetnywariant dla tych, którzy nie chcą bądź też nie mają możliwościzupełnej wymiany garderoby na nową, regularnie co sezon. Kupującgładkie i pozbawione ozdóbek sukienki z bawełny czy delikatnegoażurku, zwiewne, frywolne i z dobrych materiałów, nabywamy ciuchna kilka sezonów letnich. Warto jednak popatrzeć na jakośćkupowanych ubrań oraz na to, aby były one na tyle stonowanekolorystycznie, aby wpasowały się jako klasyczne stroje chętniezakładane w zasadzie niezależnie od tego, jakie panują w danymmomencie trendy na wybiegach. Ponadto starajmy się postawić nagarderobę uniwersalną barwnie po to, aby bez większych trudnościdopasowywać do niej modne i stylowe letniedodatki.  


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku