Do last minute w sprawach wakacyjnych już się wszyscy przyzwyczaili - latanie na ostatnią chwilę daje spore oszczędności, to można by tak przełożyć te dobre doświadczenia również na inne dziedziny życia. Dlaczego by nie zacząć od wesela?Sprzedam wesele - rozwiązaniena odległe terminy

Długie terminy oczekiwania na sale weselne, wolne terminyfotografa, na zespoły weselne i wideofilmowanie to z jednej stronyfrustrująca rzeczywistość, a z drugiej nowe możliwości. Cóż –nie każdy potrafi przewidywać przyszłość na dwa lata w przód,dlatego też nie jest wcale rzadkością, że na kilka miesięcyprzed planowanym terminem wesela Młoda Para zmienia swoje plany i wInternecie publikuje ogłoszenie zatytułowane "sprzedamwesele" to doskonałe rozwiązanie dla Młodej Pary,właścicieli sali weselnej, fotografa, kamerzysty, zespołuweselnego.
Zazwyczaj jest tak - termin sali weselnej pozostajewtedy nieobsadzony, a do tej pory znalezienie takich terminów niebyło łatwe – chodzenie, dzwonienie i pisanie do wszystkichwłaścicieli sal, fotografów, kamerzystów, firm cateringowych iinnych zajmowało zbyt dużo czasu.

Pojawił się jednak serwis internetowy, dzięki któremu łatwomożna sprzedaćwesele - teraz jest to prostsze i szybsze.
Zasada ichdziałania jest wręcz nieprzyzwoicie prosta: informujesz o terminie,który chcesz odsprzedać, a serwis Weselne Last Minute znajdujechętnych na przejęcie zaliczkowanego terminu przyjęcia weselnego.

Każdy chce zarobić: świecąca pustkami sala, wyłączony aparatfotograficzny i odłożona gitara nie dają takich możliwości. Aponieważ dla firm weselnych znalezienie klienta na ostatnią chwilęteż nie jest proste, każdy powinien być rozsądny i zapłacićniewielką kwotę, by tylko znaleźć klienta, byle tylko można byłozarobić.

W serwisie Weselne-LastMinute.plrozwiązanie z planowaniem wesele jest dla obu stron - Par Młodych,które szukają wolnego terminu wesela czy chcą też ogłosićświatu " sprzedam wesele , oraz firm, które mogą otrzymywaćinformacje o potencjalnych klientach i przesyłać im konkretneoferty.
Cała sprawa jest więc prosta i nie wymaga anipoświęcenia sporej ilości czasu, ani zaangażowania się ponadmiarę.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku