Pojawiające się na twarzy rumieńce przez wielu uważane są za słodkie i urocze, jednak przez ich właścicieli już nie. Rumieńce przeszkadzają, krępują, a przede wszystkim wskazują na problem ze skórą naczyniową. Jest ona bardzo cienka, naczynia krwionośne nie są więc odpowiednio chronione i przez to ulegają rozszerzeniu. W efekcie dochodzi do wystąpienia rumieńców, a w dalszym czasie, jeśli problem nie zostanie zdiagnozowany i nie zostaną podjęte kroki do jego zniwelowania, może pojawić się rumień i trądzik różowaty. Są to już poważne schorzenia wymagające pomocy specjalisty. Skóra naczynkowa od początku wymaga specjalnej ochrony i specjalnej pielęgnacji, by nie zaogniać problemu. Jednym z czynników powodujących rozszerzanie naczyń krwionośnych jest zła dieta i tu można przeciwdziałać ograniczając spożycie kawy i ostrych przypraw.

Na czynniki genetyczne wpływu się nie ma, możnajedynie minimalizować skutki, tak samo rzecz ma się ze zmianamispowodowanymi przez zanieczyszczenie środowiska. Tu można pomócsobie odpowiednimi preparatami do pielęgnacji i tu na arenę wkraczaLa Roche- Posay. Każdy z preparatów nawilżających La Roche Posayposiada w swoim składzie witaminę C wzmacniającą ściany naczyńkrwionośnych oraz witaminę B3 chroniącą przed zmianami klimatu iniekorzystnym wpływem czynników drażniących. Dodatkowo posiadająfiltry chroniące przed słońcem, którego działanie powodujezaostrzenie objawów. Idąc za wskazaniami dermatologów La Roche -Posay stworzyło micelarny żel do demakijażu, którego się niezmywa, tylko ściera, by ograniczyć kontakt skóry naczyniowej zwodą. Do ukojenia podrażnień należy stosować wodę termalną wsprayu. Wodę termalną zawiera w sobie inny produkt La Roche Posay, mianowicie Rosaliac Ar Intense, intensywna kuracja, którazwalcza miejscowe zaczerwienia skóry. Zawiera w swoim składzierównież polifenole obkurczające naczynia krwionośne orazneurosensynę działającą przeciwzapalnie.

Skóra naczynkowa wymaga specjalnego traktowania i kosmetykówopierających się na dobrych, bezpiecznych składnikach,przebadanych dermatologicznie. Tu nie ma miejsca na eksperymenty, toczas na eksperta. A nim jest właśnie La Roche Posay. Pełen wybórkosmetyków do skóry naczynkowej mozna znleźć tutajhttps://www.apo-discounter.pl/marki-kosmetykw-la-roche-posay-c-768_336.html


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku