Czy zastanawialiście się kiedyś, jak będzie wyglądał świat w przyszłości? Wielu z Was na pewno odpowie twierdząco. Samochody latające w powietrzu, nie wydzielające trujących spalin, czyste środowisko i szczęśliwi ludzie.

Wśród marzycieli o idealnym świecie są również tacy, którzy swoją wizję przyszłości już teraz wprowadzają w życie. Elektryczne samochody czy odnawialne źródła energii już dziś są dostępne dla wszystkich, którzy marzą o lepszym jutrze. Podobnie myśleli również projektanci Bosh, gdy tworzyli pralkę przyszłości- Avantixx 7 Vario Perfect WAQ20460PL łączącą inteligentne działanie z ochroną środowiska.

https://www.redcoon.pl/B372217-Bosch-WAQ20460PL_Pralki-ładowane-od-przodu?xtmc=Bosch WAQ20460PL&xtcr=1

Klasa A+++ zapewnia najwyższą wydajność przy obniżonym poborze energii elektrycznej oraz wody. Jest to wynikiem nowatorskiej konstrukcji bębna (Wave Drum), na którym umieszczono wypukłe elementy w kształcie kropli różnej wielkości oraz asymetryczne zbieraki, co znacząco podnosi efektywność prania i pozwala na jego pełniejszą indywidualizację. Jeśli chodzi o ochronę środowiska, WAQ20460PL jest niezrównana. W trybie EcoPerfect zużywa zaledwie 0,13kWh na 1 kg załadunku pomimo faktu, że wówczas program trwa dłużej, niż standardowo. Również zastosowana w tym modelu automatyka wagowa, czyni z niego produkt eko, gdyż pozwala dostosować ilość wody pobieranej w cyklu prania, do jego faktycznych potrzeb. Im mniej bielizny wkładasz do pralki- tym mniej wody ona zużyje.

Jeśli zależy wam na skróceniu czasu pracy urządzenia, późno wracacie z pracy a stos brudnej bielizny wciąż rośnie, pralka Bosh idealnie wpasuje się w Wasze potrzeby. Dzięki możliwości zaprogramowania opóźnienia startu pracy urządzenia, wystarczy nastawić odpowiedni czas i pralka rozpocznie pranie w nocy lub przed Waszym powrotem z pracy, byście wstając rano z łóżka bądź wracając do domu, mogli je rozwiesić do wyschnięcia, bez zbędnego oczekiwania na zakończenie cyklu. Innym, przydatnym programem dla zabieganych lub zapominalskich, jest Super15. To doskonałe rozwiązanie, które odświeży Twoje codzienne ubrania w przysłowiowy kwadrans akademicki. Tak szybkie pranie możliwe jest dzięki zastosowaniu w tym modelu systemu zraszania prania 3D AquaSpar. Równomiernie rozprowadza on wodę wewnątrz bębna aż w trzech różnych kierunkach, co efektywnie nawilża prany wsad. Inną, przydatną dla spieszących się użytkowników Avantixx 7 Vario Perfect WAQ20460PL funkcją, jest samoczyszcząca się szufladka na detergenty. Już nigdy nie będziecie musieli tracić swego cennego czasu na tę (nie oszukujmy się)niezbyt przyjemną czynność. Szufladka jest dokładnie płukana podczas każdego cyklu prania. Wszystkie pozostałości po detergentach oraz zabrudzenia, usuwane są automatycznie, bez konieczności Waszej fizycznej ingerencji. Wszyscy ci, którzy nie lubią prasowania, ucieszą się na pewno z informacji, że opisywana pralka została także wyposażona w program Koszule/Bluzki. Pozwala on na wypranie nawet 2 kilogramów tego typu ubrań, które po zakończonym cyklu prawie nie mają zagnieceń- a to wszystko dzięki delikatnemu wirowaniu. Wystarczy kilka szybkich ruchów żelazkiem, by koszule znów były idealnie gładkie.

W serialach telewizyjnych minionej epoki możemy czasem zaobserwować perypetie bohaterów, gdy ich pralka wylała i zniszczyła dom sąsiadów mieszkających piętro niżej. Na szczęście takie sytuacje to już przeszłość i dziś można się z nich już tylko śmiać. Wielostopniowa ochrona przed zalaniem, zastosowana w automacie Bosh, zapobiega przelaniu się wody w pralce- bezpiecznie odprowadzi ją do odpływu, a elektryczna blokada drzwiczek, zapobiegnie ich przypadkowemu otwarciu.
Dlatego jeśli zależy Wam na wysokiej jakości oraz efektywności prania, która dodatkowo wspiera ochronę środowiska, jesteście nastawieni na nowoczesne rozwiązania, ułatwiające Wam codzienne funkcjonowanie, nie czekajcie. Już dziś, wraz z produktami ze sklepu redcoon.pl, rozpocznijcie swoją przygodę z technologią jutra.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku