"Hu! Hu! Ha! Nasza zima zła! Szczypie w nosy, szczypie w uszy, Mroźnym śniegiem w oczy prószy, Wichrem w polu gna! Nasza zima zła !". Tak pięknie o zimie napisała w swoim wierszu Maria Konopnicka ponad 100 lat temu. A w 2013 roku w ślad za słowami wiersza poetki podobnie o zimie mówi Gardinia, prezentując swoim klientom Roletę Thermo, której nie straszne są słoneczne i upalne lata, ale i śnieżnie oraz mroźne zimy.

Jak ona to robi?
Roleta Thermo skutecznie odbija światło i ciepło, blokując przenikanie energii aż do 80%. Działa
podobnie do zwykłej, spożywczej folii aluminiowej. W zależności od strony może przepuszczać, bądź
hamować przepływ ciepła. Pozwala jej to skutecznie walczyć z letnimi promieniami oraz zimowo-jesiennym chłodem. Swoje atuty wykorzystuje przez cały rok, niezależnie od pogody, zawsze jest przydatna i manifestuje swoją gotowość do walki w imię niższych rachunków za ogrzewanie oraz ochrony przed uciążliwym słońcem.

Czuwa przez cały rok
Specyfika polskiego klimatu powoduje, że prawie przez 6 miesięcy w roku mamy sezon grzewczy.
Żeby dobrze się do niego przygotować, trzeba uszczelnić newralgiczne punkty, przez które ucieka
ciepło. Jesteśmy przyzwyczajeni do wymiany czy uszczelniania okien czy drzwi. Thermo Roleta
nie wymaga tak drastycznych rozwiązań. Wystarczy ją zamontować w oknie naszego przytulnego
mieszkania a od razu dowodzi swojej przydatności. Kiedy odpoczywamy w nocy po ciężkim dniu
pracy, nasza Roleta Thermo pracuje, utrzymując przyjazną temperaturę. Zatrzymuje ciepło, które
zostało nagromadzone w ciągu dnia. Jej zaangażowanie przekłada się na mniejsze rachunki za ogrzewanie.A znowu latem spragnieni ciepła i słońca bywa, że borykamy się z dużym naświetleniem, które podstępnie przeszkadza w codziennych czynnościach. Światło pada na ekran telewizora, komputera, budzi nas o zbyt wczesnej porze, a upał nie daje w nocy spać. W tym wypadku również przychodzi z pomocą Roleta Thermo. By nas chronić, odbija nawet do 70% ciepła, dzięki czemu można cieszyć się przyjemnych chłodem bez przeszkód.

Palma pierwszeństwa
Roleta Thermo została już doceniona przez konsumentów. Najpierw zgłosili produkt do konkursu, po czym przyznali mu główną nagrodę „Najlepsze w Polsce – The best in Poland”. Certyfikat jest tym ważniejszy, że o zwycięstwie zadecydowały głosy użytkowników.Nasza bohaterka stoi na straży domowego ciepła w zimie, przyjemnego chłodu w lecie jest, więc niezastąpioną przyjaciółką naszych okien. Nie czekaj, zatem na kolejny przerażający rachunek za ogrzewanie – wybierz Thermo Roletę firmy Gardinia i zabierz ją do domu.
Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku